Útočná síla "Z"

• Česko Commando Z (více)

Cesta do pekla a zpět. Výbušná akce uprostřed běsnící války. Letadlo s význačným diplomatem bylo během 2. světové války sestřeleno nad územím ovládaném Japonci. Na místo je vyslán australský výsadek, aby muže zachránil. Nebezpečná mise s sebou přináší spoustu krutosti a válečného běsnění, které bude stát život nejednoho z vojáků... (oficiální text distributora)

montel

Kapitán Kelly (Mel Gibson) vede skupinu australských vojáků napříč nepřátelským územím. Cílem je záchrana pasažéra letadla, které se zřítilo hluboko v japonských lesích...No solidní začátek, ale poté se to dost pokazilo. Scénář je trochu nesmyslný, ale pokud máte rádi válečné filmy a u tohoto 30 let starého filmu vypnete mozek, snad se i pobavíte. Navíc kdo má rád Mela, tak tady dostal dostatek prostoru. Ale žádný zázrak nečekejte. P.S. Nejvíce mě srali asi ti Japončíci. 40% ()

effel

Na ty roky, kdy se to natáčelo, bych řekla slušný. Hezký pohled na ty mlaďounký tvářičky Sama Neilla a Mela Gibsona. Čekala jsem, že se budu nudit, a taky, že jo. Zhruba někde uprostřed, pak to zase nabralo tempo ke konci. Ale koukat na to znovu nemusím. ()