Ztracena v bílém šumu

Epizody(6)

Během slavnostního průvodu ve španělské Malaze se ztratí malá Amaya. Mladá novinářka se proto rozhodne za každou cenu pomoct jejím rodičům v pátrání. (Netflix)

milbelQ

Dnes 31.01.2023 som si sám pre seba povedal - neskuknem po prvýkrát celú sériu naraz ale každú epizódu skuknem samostatne na každú napíšem recenziu  a keď dokuknem tak sem naťukám celkové hodnotenie. ()

Lamac79

Za mě teda ubohý počin. Strašně nudný a ještě k tomu s hroznou afektovanou herečkou.. Jedna hvězdička za psa ve snímku, a za začátek seriálu jako z hry Heavy rain. Víc si to nezaslouží. ()

KarlN

Španělé umí a tohle je další povedená série do sbírky. Naprosto chápu, že některým sledujícím vadily vize hlavní postavy a protagonistky příběhu, ale podle mne byla natolik uvěřitelná a prožívající danou roli, že mně tyto střihy naopak více vtahovaly do děje. Inu, sto lidí, sto chutí. Více takových seriálů, ať si vybereme všichni. Moc povedené. Děj i tempo výborné, odsýpalo to. ()

Kyberswat

perfektní skloubení detektivky a Spanělska, mám rád obojí.  vřele doporučuji a sám vybírám filmy min. 70% tak zde za mne 95% hodnocení a velmi podhodnocený kousek ! je to super ()

lineker

První čtyři díly nadmírů poutavé, zajímavé. Případ únosu malé holčičky z několika úhlu pohledu, různých postav, přímo, či nepřímo spjatých s únosem. Prim hraje novinářka s jedním brutálním traumatem z minulosti. Slušný drajv a tah na bránu. Těšíte se na další díl. Pak však příjde poměrně rýchlé rozuzlení a jeden díl věnovaný únoscům. Tam se série poměrně zadrhne a ztratí na napětí, které se již nepodaří posledním dílem znovu nahodit. Oceňuji, že nám tvůrci dali aspoň nějakých deset minut času na obrysy toho co se dělo poté... ()

K1okan1905

Tak tohle se nepovedlo, aspoň z mého pohledu. Vůbec mě to nevtáhlo do děje, nebylo to napínavý, nesympatická herečka, a jediný na co jsem se těšil až seriál skončí ()