Reklama

Reklama

Drbny

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show
Česko, 2023, 50 min

Obsahy(1)

Pět divokých holek a jejich žhavá talk show. Nenechte si ujít smršť drbů a emocí! Láska, vztahy, skandály a všechno, co vás baví. (TV Barrandov)

Recenze (12)

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Větší bizár jsem snad neviděla, ale musím říct, že u Valentýnského dílu jsem se i upřímně zasmála. ()

IvonaK odpad!

všechny recenze uživatele

Když dospělé ženy zajímá to co základoškolačky nebo středoškolačky a ještě ke všemu hnípou v televizi barrandov, tak už asi větší televizní dno být nemůže. ()

JerryMalfoy97 odpad!

všechny recenze uživatele

Další televizní skvost od TV Barrandov. Pět totálně nesympatických, přemaštěných, arogantních, tupých čarodějnic co řeší totální h***a. Výběr hostů nemohl být lepší. Jako ShopaholicAdel.. dobrej bizár. 0% ()

Derek1 odpad!

všechny recenze uživatele

Dělal jsem si prdel. Tento pořad je strašná žumpa. Doslova jsem neslyšel ani o jedné z účinkujících, mám dojem že Barrandov v rámci low - budgetu posbíral nějaké maminy z kaváren v nákupácích.  Gratuluji k novému dnu na ČSFD - 0% 😍 A ZDRAVÍM STANISLAVA LUKEŠE 😘😘🥰 ()

oskiii odpad!

všechny recenze uživatele

Splňuje to standard nastavený morálním mrzákem Soukupem. Pět divokých holek? To jako fakt? A ta ufuňená obézní matrona se k nim řadí taky? Tohle je přenesení pojmu “naleštená bída” do reálné podoby. ()

gondos odpad!

všechny recenze uživatele

Původně jsem chtěl napsat normální recenzi, ale dospěl jsem k tomu, že si to tento pořad ani nezaslouží. Takže ve zkratce - další z řady srá*ovin z produkce TV Barrandov, v hlavní roli mj. Standa v paruce. Nemám absolutně slov. Dno, odpad. ()

Redyx1 odpad!

všechny recenze uživatele

Tento paskvil se nedá ani bohužel slušně komentovat,raději bych napsal několik desitek sprostých slov!!!!!🤢🤮🤮 ()

Reklama

Reklama