Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární
  • Pohádka

Recenze (647)

plakát

Idioti (1998) 

Bylo zajímavé sledovat duševně postižené lidi jak v rámci svých možností fungují jak se jim to zrovna hodí. Ale film by mohl být o trochu kratší.

plakát

Miláčku, zvětšil jsem naše dítě (1992) 

Určitě to bylo lepší než Miláčku zmenšil jsem děti, kde se jenom plácali na zahradě. Tady dítě objevilo kus světa ze svého úhlu pohledu. :-)

plakát

...a neuveď nás v pokušení (1929) 

Tak jsem se rozhodla tento němý film zvládnout i bez českých titulků a nakonec se to dalo úplně vpohodě. Ze začátku jsem si myslela že když si dva mladí na začátku polibek dají, že už bude všechno dokonalé a nemůže to skončit jinak než tak, že i přes veškeré drama zůstanou spolu. Ale omyl. Ondráková která zde nebyla ošklivá protože se nenamalovala moc udělala správné rozhodnutí. :-)

plakát

Like House (2021) (TV pořad) odpad!

Nabídka která se neodmítá? No jistě, tři měsíce ztraceného času v jednom baráku a k tomu se ztrapnit. Ani se nedivím že to ty lidi odradilo. Prostě parta kamarádů se někde ubytuje, dostane zdarma stravu a hrají si jak děti v mateřské školce. A ta jejich úžasná výřivka za odměnu? Tam bylo tak málo místa že bych je s touto odměnou poslala do zadní části těla. A výherce? Ten ty peníze prošustruje buď za drahou kosmetiku nebo drahou elektroniku. Nač by se obtěžoval je z části investovat třeba do zoogikých zahrad nebo pro nemocné lidi.

plakát

Go! Exercise with the Teletubbies (1998) 

Jednu hvězdičku za krajinu, ta se opravdu povedla. Na díly teletubbies bych nenadávala ptotože jako malá jsem je zbožňovala a měla je i plyšové. Takže to že mi teď přijdou směšní, tak mám prostě už na to věk že. Není mi 5 jako tenkrát. Ale tady tato rozcvička byla velmi slabá. Oni by snad nemohli ani nikoho přecvičovat když se chovali jak zfetovaní. Ještě že se do toho vložili lidé kteří cvičili normálně.

plakát

Rychlá hra (2015) (TV pořad) odpad!

Za ty těžké prachy které bych provolala dostanu jako dárek předplatné na časopis Sedmička? No to je opravdu to co jsem vždycky chtěla. :D V uvozovkách.

plakát

Dva lidi v ZOO (1989) 

Velmi slabý film o zvířatech a lidech kterých se zmocňují starosti a panika. A tomu uživateli co nás tady nazval hovada protože tomu dáváme dvě hvězdičky, tak ten evidentně nemá s dětskými celovečeráky téměř žádnou zkušenost a do toho má ještě hodně jednoduché myšlení když se spokojí s takovým málem co tento film předvedl. Je mi 24 a dokážu ocenit dobře natočený dětský film a nemusí mi být kvůli tomu 5 let. Jinak na tento film jsem se dívala protože jsem chtěla vidět mladého Jana Hartla a jak se zdá, tak sexy byl zatím jenom v Otesánkovi a v té Vánoční hvězdě byl taky hezčí než tady. Budu muset s ním sledovat starší filmy.

plakát

Vánoční hvězda (2012) (TV film) 

Myslela jsem že už všechno vím hned od začátku a neatraktivní Bareš na základě svého hudebního talentu uloví mladou paní a v hlavě jsem si říkala že to snad není možné, že by se k sobě nehodili.. Ale nakonec všechno jinak. Jan Cina dle mého názoru tady hrál sympatickou roli, babička svérázný unikát a Jan Hartl? No, takového kocoura co si hraje před ženama na někoho kdo není, tak to bych si ještě rozmyslela. :D Ale samozřejmě nemůžu vynechat ani výkon Krbové nebo Dulavův...Každý z herců který hrál v tomto filmu mě nečím obohatil. Což mě překvapilo zvlášť když je to vánoční film od kterého bych neočekávala nic než jen to, že se mají všichni moc rádi a láska mladých svobodných lidí kteří zde teda nebyli bude hrát hlavní roli.

plakát

Černé zrcadlo - Arkangel (2017) (epizoda) 

Jsi v labyrintu drog a stačí jeden krok a přijdeš o všechno. Budeš létat v oblacích ale budeš sám. To jsou slova youtubera Nejfejka který to ve své písničce vystihl přesně. Děti můžou být všelijaké, ale asi není nic horšího než když se dá vaše dítě na drogy a nakonec to skončí ublížením na zdraví jako právě tady. A je jenom dobře že dívka matce rozflákala špehovací tablet a vydala se na cestu do neznáma. Matka sice z toho byla neštastná, ale jednou pochopí že potomek který se dá na drogy nestojí za jedinou slzu.

Reklama

Reklama