Life's a Beach

(neoficiální název)

Untitled Beach Movie

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2010, 100 min (SE: 88 min)

• buLLiTT

Neviem aký je tento film v Blu Ray (pokial taký vôbec je) ale verzia na TV JOJ stála fakt zato. Kvalita obrazu pripomínala lepší mobilný telefón z roku 2007, dabing konkuroval paródiam z YouTube a celkovým dojmom na mňa pôsobil tento film akoby ho natáčali v Rumunsku z rozpočtom 10,000 miestnej meny... Teda? - Aj keby vám išlo o život, NEPOZERAJTE!(2.5.2011)

Pohodova oddychovka na volny cas , ktora miestami dokaze celkom dobre pobavit humorom .(30.4.2011)

• chiara

Dlhych 10 rokov preslo od natocenia tohto filmu kym sa dostal aspon do tv. Aj ked som dlho dufal ze to bude dobra komedia, tak som zostal velmi sklamany - bola to strasna nuda !!! Radsej to nemali ani vydat, ale pekne nechat v trezore. Vo filme hraju moji oblubenci Rutger a Christopher, ale su strasne nevyuzity, velka skoda. torn666 - ten film sa natacal v roku 2000 - mal byt hotovy v roku 2001, ale studio Miracle Ent. skrachovalo, producent bol podvodnik, az nakoniec sa reziserovi podarilo v roku 2010 ho nejako dokoncit, neviem ako sa dostal do TV JOJ, lebo tusim ani na dvd este nieje. Sam Rutger Hauer o filme nehovoril dobre, este ked to natacali, tak podla neho to bol jeden velky chaos - a ked si to videl, uznas ze to bolo uplne amatarske.(2.12.2008)

• !RedruM

Lacný shit, pri ktorom nikdy nepochopím jak oscarový Walken mohol dotohta svinstva byť zapletený.(3.3.2013)

• unclejack

Neznesiteľná hlúposť - technicky sa jedná o strašne pokazený film , kamera ani nebola myslená vážne , herecké výkony vystihuje hodnotenie odpad , scenár napísal tuleň s prístupom na internet a po maratóne American Pie. Fakt , že tu hrá Christopher Walken bol pre mňa šokom , nedokážem si predstaviť prečo prijal úlohu v niečom takom. Hnus.(3.9.2012)

• - Prvá klapka padla už v roku 2000, ale štúdio Miracle Entertainment skrachovalo a producent bol obvinený z podvodu. Až v roku 2010 sa režisérovi podarilo ho celý dokončiť. (!RedruM)