poster

Vražda mimo sezonu

 • Německo

  Out of Season

 • Německo

  Hass kennt keine Nachsaison

Krimi / Drama

Německo / Rumunsko / Velká Británie / USA, 2004, 105 min

Režie:

Jevon O'Neill

Scénář:

Jevon O'Neill

Kamera:

Nic Morris

Hudba:

Guy Farley

Producenti:

Kim Leggatt

Střih:

Rodney Holland

Kostýmy:

Ana Ioneci
(další profese)
 • Terva
  **

  Skoro nudné a dlouhé. 40 %(12.6.2011)

 • numi
  *

  Příliš rozvláčné, zdlouhavé a přesto trošku nedotažené a trošku neúplné. A když děj nabere zajimavé obrátky, tak film zase nabere tempo a rychle skončí. Ocenil bych to spíše obráceně... Dominique Swain už dávno ztratila svou "lolitovskou" krásu a společně s ní ztratila i hereckou jistotu. Dennis Hopper si libuje v nevýraznosti a tak nadchne jen Gina Gershon, která opět dostala roli na tělo. Out Of Season (český název Vražda mimo sezónu) je film, který jste už mohli vidět stokrát na některé z našich komerčních stanic. Stále jedno a to samé dokola. A ještě ne zrovna příliš zajímavě. [říjen 2005](5.10.2005)

 • eraserhead666
  ***

  Tyhle zlodějsko-vztahové „romance“ mám docela rád. Problém je, že si jsou mnohé docela podobné a trošku neoriginální. Tady je ta zápletka až moc okatě vymyšlená, než aby vypadala alespoň trochu realisticky, strašně tady funguje osudová a nevyhnutelná náhoda, která vám dojde strašně brzy a trošku pokazí celkový dojem. To rozvláčné tempo vadí asi nejméně. Ale najdou se i světlejší okamžiky (každý s Dominique :-)). 2,5*(9.4.2012)

 • BOURQUE
  *

  Slabo natočený film o tom, ako starec predáva svoje „nezákonné vedomosti“ mladíkovi. Aspoň prítomnosť G. Gershona potešila. Osobné hodnotenie: 59% (*) (1.6.2013)

 • CageDepp
  **

  Film neměl šťávu.. utahaný moc. Mohlo tam být trochu vtipu..(23.11.2007)