Reklama

Reklama

Nadpřirozeno

(seriál)
  • USA Paranatural
Dokumentární / Mysteriózní / Historický
USA, 2010, 9x45 min

Hrají:

John Beach (vypravěč)
(další profese)

Obsahy(1)

Jednotlivé díly:

Krvavý déšť a hvězdné želé Planetu Zemi nepřetržitě bombarduje záhadná hmota z vesmíru a vědci se zaměřují na její složení.

Život po životě Co se stane, když zemřeme? Jedná se o jednu z nejzáhadnějších otázek lidstva. Mnohé kultury věří v život po životě.

Strašidla Už po staletí hlásí očití svědkové podivná setkání s přízraky nebo duchy. Nejsou to ale jen pouhé výplody bujné fantazie?

Kruhy v obilí Z celého světa jsou hlášeny tisíce kruhů v obilí, obvykle zavržené jako podvody. Může ale skutečně jít o vzkazy z jiného světa?

Setkání s mimozemšťany Na celém světě byl zaznamenán nespočet pozorování podivných létajících předmětů. Mohou být známkou života na jiných planetách?

Chupacabra Po hrůzných úmrtích dobytka v polovině 90. let se vynořily zprávy o záhadném tvorovi s dlouhými tesáky, který se podobá psovi. Jde o chupacabru?

Záhadná světla Vědci na celém světě si neví rady s neobjasněnými nadpřirozenými světly. Mohlo by se jednat o důkaz nového zdroje energie nebo dokonce UFO?

Zvířecí apokalypsa Ubývá stále více živočišných druhů a vědci se pokoušejí zjistit, zda jsou tato hromadná vyhynutí znamením, že je naše planeta v ohrožení.

Yettiho planeta Seskveč, yetti, sněžný muž... Co je zač ten velký, srstí zarostlý tvor, který chodí vzpřímeně jako člověk? Opravdu existuje?

Příšery z hlubin Stanete se svědky tvrzení z celého světa, která se týkají zahlédnutí záhadných mořských tvorů. Jsou to pozůstatky dinosaurů nebo omyly? (National Geographic)

(více)

Recenze (3)

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Napríklad v časti Život po živote ide len o výpovede konkrétnych osôb. Nemám rád taký ten štýl senzácií, zavádzajúcich otázok, podsúvaných informácií tak, že aj keď nič nepovedia, nedokážu, tak vy si skrátka na záver predsa len budete myslieť, že sa jedná zrejme o zatajovanú stopercentnú pravdu. Také gýčové obrázky, štýl plný emócií, americká priemerná tvorba sa nezaprie. Napriek tomu si myslím, že mi niečo tie výpovede dali, aj keď chaos v tom mám stále. ()

chaometic 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že nic nového na světle nespatřilo světlo světa, ale jedná se i přesto zajímavý seriál pro fanoušky záhadologie. Musím podotknou, že to co uváděli v prvním díle jako Chupacabras se nejedná o skutečný chupacabras jak popisovali svědci. Což je chyba, protože zde došlo k omylnému přirovnání. nejspíš díky médiím kdy snad před půl rokem došla tato informace na veřejnost v podobě autentické nahrávky.... I tak se prosím nedejte odradit.... ()

Reklama

Galerie (5)

Reklama

Reklama