Ore dake Level Up na Ken - Season 1 (2024) (série)

If I Had One More Chance (S01E02)

(epizoda)
  • USA If I Had One More Chance
TV spot

Zdá se, že Jinwoo a jeho skupina vyčistili žalář nízké obtížnosti, ale vzápětí se objeví skrytá cesta do neznámého chrámu. Tam se setkávají se svazkem přikázání a skupinou monster, která je dovádí k naprostému zoufalství. (mikki089)

TV spot

Katakimiku

Ne že by byl druhý díl vyloženě o stupeň horší, ale jen se mi tu potvrdily moje obavy po tom minulém. Celý díl je plný nesmyslně brutálních scén, které dost často stojí na tom, že se nějaká z postav rozhodla udělat extrémně nelogickou věc a teda následkem toho umřít a ty trošičku důležitější postavy mají po tom všem stejnak plot armor. Tahle epizoda je primárně zaměřená na to ukázat, jak je hlavní hrdina chytrej v porovnání s ostatníma, ale to bych neřekla, že je zase tak vysoká laťka. 6.2/10 ()

gumbo

Krásně to vystihlo předlohu, jsem rád že se to nebojí brutality (která není úplně explicitní, což je jen dobře). Jsem opravdu rád, protože tohle je jedna nejlepších a nejsilnějších pasáží předlohy a ten převod do pohyblivé formy se zde opravdu povedl. Ta neprostá přesílenost nepřátel a bezmocnost proti nim cokoliv udělat z toho přímo čiší. Snad to udrží tempo a kvalitu i do dalších dílů. 90 % ()