Láska na první pohled

• Velká Británie Love at First Sight (více)

Během letu z New Yorku do Londýna se do sebe Hadley a Oliver zamilují, po přistání se ale jeden druhému ztratí v davu. Jaká je šance, že se znovu setkají? (Netflix)

quokam

Marne hledam chybu. Skvely vizual, audio, pribeh se srdcem i s rozumem, sympaticti herci zvlast hlavni dvojice a pak osudka moderatorka. Souhlasim s vydimnicou, ze casting otce a nove nevesty se nepovedl, ale u mne to nesnizilo jakysi pocit z filmu - Smutnosladke komedie. 10/10. Update 10012022 muj maly duvacky oscar za dila poprve vide a v roce 2023:  udeluji cenu za nejlepsi filmovou rezii, nejlepsi filmovej scenar, a za nejlepsi herecku ve vedlejsi komedialni roli (pro Jameel Jamil) ()

Ivana09

Jak už bylo zde psáno, začalo to slibně, ale tím to i skončilo. Film mě jednoduše nebavil. Dvě hvězdy za herce. ()

CheryLka

Klasika, romantika, láska a happy end. Viděno především kvůli hlavní postavě ztvárněné Haley Lu Richardson, která je neobyčejná a velmi zajímavá. Zaujala už ve filmu Tři kroky od sebe, kde zazářila jako smrtelně nemocná holka ve snímku dle skutečné události. Zde je to romantická pohoda s polibkem na závěr, neurazí, nepohorší a nezíská Oskara. ()

dragon'88

Ja by som tomu vytkol prilisnu slzopudnost a zaklincovali to debilne statistiky.  Inak podarena klasika, nekonfliktni protagonisti a drzi sa daleko od politiky.  Nechybalo vela a musel by som zaokruhlovat hore.  Som celkom prekvapeny ake nizke hodnotenie to ma. ()

wendy221

Tak tohle se nepovedlo... První půlka filmu se začínala slibně rozjíždět, působila na mě zajímavě. Ale pak to tvůrci pokazili a příběh spadl do očekávatelného klišé... Nepochopila jsem, proč se zmiňovaly strachy jako strach z bakterií, když pak v příběhu neměly žádnou návaznost a představiteli, kterého se týkaly, nedělalo zřejmě žádný problém se dotknout mobilu cizího člověka a naťukat do něj číslo nebo se nechat od slečny v letadle při vzlétání chytnout za ruku, aniž by si ruce potom neměl nutkání vydezinfikovat... Sama trpím OCD, takže vím, o čem mluvím a co tvůrcům možná uteklo...  Navíc jsem vůbec nepochopila, proč vypravěčka na začátku zmiňuje, že ti dva se už nikdy neuvidí a na konci nám popisuje jejich šťastný manželský život...  Nevím, asi mi utekla nějaká hlavní myšlenka filmu nebo skryté narážky, ale mělo to tolik nesmyslných momentů...! A to nezmiňuji šíleně nesympatickou hlavní představitelku, které hnědá barva vlasů jen zvýrazňuje červeň v obličeji a zvolené oranžové oblečení to jen podtrhuje! Její úsměv je otravný a ten americký přízvuk? Bože, jsem na Amíky vysazená! Pardon, ale tohle byl fakt přešlap... ()