Deliver Us

Hrdinkou je jeptiška ze vzdáleného kláštera, která tvrdí, že je těhotná díky neposkvrněnému početí. Vatikán posílá kněze, aby to prošetřil. Existuje obava, že tato jeptiška může být začátkem starověkého proroctví a že porodí dvojčata, jednoho Mesiáše a druhého Antikrista. (LIVINGDEAD)

brasek odpad!

Totálne chorá zlátanina (prekrútená cirkevná skutočnosť, nezmyselná mystika)! Príbeh po 30 minútach stráca akúkoľvek hodnotu. Celé to má charakter televíznej produkcie, žiadne napätie ani atmosféra. ()

Easykill

Už jsem myslel, že tady máme dalšího papežova exorpičistu, ale ne nee, kdepak. Žádnej tlustej páprda se nekoná, nýbrž celkem plonkovej, mastnej "Ježíš",kterej na celibát nehraje a pivko je prostě pivko. A tenhle puta madre padre dostane úkol, jenž se záhy (bohužel pro něj) změní v úplně jiný úkol, díky pár kriplům co dělaj na "lidských vazbách"... doslova! Ve zkratce, "brambor" je horkej, kruhy se uzavírají, věštby se naplňují a konec světa se blíží! Takže nezbývá nic jiného než popřát.. "nechť tvé kroky doprovází bůh bratře!" I přes pár opravdu zajímavých scén, ponurou, temnou atmosféru, psychologické prasárny a tak podobně. Si říkám, že se z toho dalo vytěžit víc. Ale i tak to má zajímavý děj, nějaký zvrat, nechybí sex ani krev a dojde i nějaký Gore. Náboženský horůrek jak má být! ()

SpicyNugget

Jeptiška z vedlejšího kláštera tvrdí, že je samodruhá. Také tvrdí, že ke zrodu v její děloze nedošlo obcováním. Inu, to už je zvláštní. V sobě nosí dvě děti, jeden má být zrozen jako Mesiáš, druhý jako Antikrist. To už není jen zvláštní, to je sakra velký problém. Vatikán vysílá kněze, aby to prošetřil… Film s touto tématikou musí být nabitý dějem, akcí, strašením, smíchem, zkrátka čímkoliv, aby mě bavil. A to se bohužel nestalo. Hodina a půl je kecací, nudná, moc pánbíčkářská. Jednu hvězdu dávám za konec a jeho rozuzlení, co s miminky. To jsem pocítila záchvěv akce. Jinak ne, tohle nebyl můj šálek čaje. ()

Hexx

Nebylo to vůbec špatné! Rozhodně by tomu náleželo více jak 50%, ale zdejší hodnocení mi občas už vůbec nepřekvapí. Tady koukám, že někdo píše, že chybí "hollywoodské efekty"! HAHA to mi rozesmálo! Už dávno filmy nejsou jen o efektech (samozřejmě jak které) a tenhle zrovna efekty rozhodně nevyžadoval, proto tam také nejsou. Tady byla "síla" filmu úplně o něčom jiném, ale to dotyčný asi nepochopil. Nu což. Já můžu jen doporučit. ()