Nejlepší Vánoce na světě

• USA Best. Christmas. Ever!

Osud jim nadělil společné Vánoce, ale Charlotte se nějak nezdá, že by Jackiin život mohl být až tak idylický, jak na první pohled vypadá. A rozhodne se to všem dokázat! (Netflix)

Hellierer

Odstartoval jsem takovou tradici, že o Vánocích se vždycky budu trochu mučit hallmarkovským peklíčkem na Netflixu. A i když účast Jasona Biggse a Heather Graham mě vlastně trochu navnadila, pořád to byl očistec. Sice o trochu lepší než minuloroční Falling for Christmas, ale stále bolestivé. Kýčovité, ošklivé a vlezlé poctivé 3 z 10. ()

Jonatána

Blbost, jako fakt. Strašná kravina. Ale kombinace Vánoce, covid, otrava doma mě činí vstřícnou, takže za dvě hvězdy. :-) ()

E lan

Americký vánoční čajíček od Netflixu, bez kloudného scénáře, herců a tak nějak blbým koncem. Co by ale člověk o Vánocích neodpustil… ()

RAFT

Že, se Biggsovi do filmu chtělo , no za prachy vleze, do největší kraviny. Asi , co a jak rychle natočit film sebrat prachy a hotovo . Nic moc .30% ()

AndrewNewman

Najväčší vianočný gýč, aký som od Netflixu videl. A nikdy by som nepovedal, že večne polonahú krásku Heather Graham uvidím v takejto báchorke. Tá minuloročná odrhovačka s Lindsay Lohan mi zrazu príde vcelku fajn a zábavná a to už je čo povedať. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

0kozel

Sledoval jsem to jen tak napůl. Je to klasická vánoční blbina, na kterou člověk rychle zapomene. Není na tom nic zajímavého, ale na druhou stranu to není ani tak dementní, aby se to nedalo dokoukat. ()

NikiVai

Ha, tentokrát jdu proti proudu a přiznávám, že já si film maximálně užila. Byl skrz naskrz vánoční, lehce humorný, zápletka fajn. A že to vlastně bylo kýčovité? No a co, mě přesně toto na vánočních a vlastně i Vánocích baví. ()

Miroslav.Zac

Naivně jsem si myslel, že když ve filmu hraje Jason Biggs, bude se jednat o něco lepší vánoční komedii, než jakou před Vánoci vysílá kdejaká bezejmenná televizní stanice. Bohužel, tenhle film je králem podobných laciných vánočních "komedií", po jejichž shlédnutí si řeknete: už nikdy víc. Mimochodem, Jasone, táhne ti na padesát, zkus hrát pro změnu trochu jinak, než jak jsi hrál před dvaceti lety. ()

mia.com

Tak tohle bylo hodne divne. Strasne moc preumelkovane a nejak to cele nesedelo dohromady. O realnosti ani nemluvim. Kdyz uz, tak z toho meli vylozene udelat fantasy rodinny film. ()

RLkray

Filmu sa nedarí vybudovať tú správnu vianočnú atmosféru, niečo tomu chýba. Také nemastné-neslané. Pár dobrých či vtipných scén sa ale nájde. Hodnotenie 33 % plne zodpovedá. ()