Show se uskutečnila 2. září 2023 v PPG Paints Arena (Pittsburgh, Pensylvánie). Na kartě se sešlo šest zápasů.
1) Becky Lynch vs. Trish Stratus (Steel Cage Match)
2) LA Knight vs. The Miz (John Cena jako speciální rozhodčí)
3) Rey Mysterio (c) vs. Austin Theory (WWE United States Championship)
4) Kevin Owens & Sami Zayn (c) vs. The Judgment Day (Undisputed WWE Tag Team Championship Steel City Street Fight)
5) Rhea Ripley (c) vs. Raquel Rodriguez (Women's World Championship)
6) Seth "Freakin" Rollins (c) vs. Shinsuke Nakamura (World Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

Zastala si Návratnosť svojho názvu ? Becky Lynch vs Trish Stratus v klietke, mmmmm 😋. Baby sa rozhodne nebavili v rukavičkách, z každého ťahu bolo cítiť, že sa bijú pišule z top 10 ženských wrestleriek histórie. Steel Cage nebýva obvykle veľmi záživný match a navyše škoda, že Trish neprišla už klasicky sexi oblečená, ale za ten výkon si to obe zaslúžia, 5*. The Miz vs LA Knight, La Rytierovi som zatiaľ na chuť neprišiel a Mizák je showman od prirodzenia, ak ku tomu pripočítame legendu akou John Cena bez pochyby je, malo byť o zábavu postarané. Mňa osobne zápas prekvapil kvalitou a naozaj bavil a preto budem rozšafný 5*. Ale stále nerozumiem tomuto pushu. Austin Theory vs Rey Mysterio, šikovný energický zápas mladej a starej generácie, svižné tempo a wrestling na úrovni, 4* a ja som len rád, že WWE má slušnú nastupujúcu generáciu. Kevin Owens & Sami Zayn vs The Judgment Day, dobré to bolo, nebol tam žiadny prekvapivý moment, ale za to to splnilo všetko povinné pre Street Fight. Neviem či je správne päťkovať každý zápas, tak dal by som pre zmenu štyri * lebo 5 na 2, no za ten swanton bude 5* a bavil som sa prakticky ako celú PPV. KO je kráľ. Raquel Rodriguez vs Rhea Ripley, tie vlásky jej naozaj pristanú, gotická kráľovná proti ženochlapovi, moja voľba bola jasná, zápas silový, ale asi najslabší v rámci večera so slabým záverom, 3*. Seth “Freakin” Rollins vs Shinsuke Nakamura, Shinsuke potrápil Setha až nečakane dlho, ale zápas nemal potrebný náboj a táto PPV bola ďaleko ďaleko lepšia než jej main event. Dám 3*. Celkové 4 ale zaujímavé boli najmä prvé 4 zápasy. ()

Nix

Můj první Payback jsem si opravdu užil. Hned otvírák byl dost hustý, Becky legendu Trish fakt nešetřila, zápas to byl opravdu povedený. A takhle jsem se bavil až do posledního zápasu, kterej mne opravdu zklamal a čekal jsem od něj více. Shinsuke přitom má dobrej gimmick a mělo to trochu strašidelný feeling, ale bohužel no, zápas byl průměrný. Ale celkově opravdu povedená PPV. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Too Good At Raising Hell“ od The Struts. (TheSpearCZ)