Show se uskutečnila 1. června 2014 v Allstate Arena (Rosemont, Illinois). Na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Kickoff: El Torito vs. Hornswoggle (Mask vs. Hair Match)
2) Sheamus vs. Cesaro (United States Championship)
3) Cody Rhodes & Goldust vs. RybAxel
4) Rusev vs. Big E
5) Kofi Kingston vs. Bo Dallas
6) Bad News Barrett vs. Rob Van Dam (Intercontinental Championship)
7) John Cena vs. Bray Wyatt (Last Man Standing)
8) Paige vs. Alicia Fox (Divas Championship)
9) The Shield vs. Evolution (No Holds Barred Elimination Match) (TheSpearCZ)

Bobik9

SHEAMUS VS. CESARO - 3*- Solidní start show. Těmto dvěma to proti sobě docela jde. Navíc jde o dva výborné talenty, kteří dokáží originální kousky. RHODES BROTHERS VS. RYBAXEL - 2* - Cody je výbornej. Goldust je zábanej. Ale Ryback a především Curtis Axel jsou totálně bez šťávy. Zbytečný zápas. RUSEV VS. BIG E - 4* - Rusev mě neskutečně baví a líbí se mi, že ho nechají rozsekat i totálního američana, jako je Big E. Více takovýchto mid-cardu. KOFI KINGSTON. VS BO DALLAS VS. KANE - 4* - Zápas nezápas. Kofi byl jen figurant. Bo Dallas řekl pár svých frází, které mě celkem baví a Kane přišel a sekal. Zábavný fragment. ROB VAN DAM VS. BAD NEWS BARRETT - 2* - Přesto že RVD je super atlet a BNB je zábavný, tak ty zápasy mají oba nepropracované. JOHN CENA VS. BRAY WYATT - 4* - Plus zbytek Wyatt family a Usos. Super zápas. Solidní feud, trochu debilní konec. Ale jinak několik memorable moments. ALICIA FOX VS. PAIGE - 2* - Od té doby, co vstoupila Paige do hlavního rosteru WWE, přijde mi divas divize ještě pohřbenější než doposud. Prosím o jinou šampionku. THE SHIELD VS. EVOLUTION - 4* - Parádní feud! 6 top hvězd! Ale minulý zápas byl lepší. Nicméně tyhle fighty bych povinně strkal na každou PPV. ()