Kašpárek zabiják

• Velká Británie Funny Man (více)

Když tajemná angličan Callum Chance (Christopher Lee) ztratí svůj domov v karetní hře, "šťastný výherce", producent Max Taylor si neuvědomuje, že hra teprve začala a konec je v nedohlednu. Z vily v atraktivní čtvrti se stává svatyně Boha Zkázy, Divoké karty, Žolíka a Šaška, jehož "mise" dává Maxovi a jeho rodině lekci: "Dámy a pánové, vítejte v pekle. Noční klub Hell s 10.000-letou tradicí vás srdečně zve do světa dunících kytar a Heavy Metalu...". Jen Maxův nešťastný bratr Johny a nadpřirozené a úžasné Psychedelické komando může "zachránit" den. Zastavit všechny tyto absurdnosti může jen ten, kdo vstoupí. Chopte se této noční můry a polibte boty nemravného osudu. Na scénu přichází nový anti-hrdina devadesátých let - Funny Man. (COBRA FILM)

Velislav

Bodík za masky, inak strach a hrôza, ale nie pozitívna hororová. Zdá sa, že u nás, teda v bývalej federácii, je to akýsi kult, vzhľadom na hodnotenie a komentáre. Ešte aj Leprechaun, najmä vo Vegas, či Rumplcimprcampr mi prišli zaujímavejšie spracovaní. Extra primitívne sú herecké výkony, či už to poňať ako absurdnú komédiu, alebo nie. Funnymana odporúčam požiť jedine v "spoločenskom" stave. 1/10 ()

ellysium

Kašpárek plný nechutností mi vyrazil dech...v dobrém slova smyslu...tak sveřepýho uchyla už jsem dlouho neviděl....hele časopis....prima...prima,jdu si ho vyhonit....no ,comment :-))))))))) ()

Mark1983 odpad!

Kdysi dávno před jednadvaceti lety,když jsem ještě chodil na základku,jsem měl chuť na nějaký film,který jsem ještě nikdy neviděl. A přiznám se,že tenkrát jsem byl benevolentní k většině hororů,kterým se dnes směju,což mi možná asi stačilo pojmenování žánru HOROR a byl jsem asi z toho v sedmém nebi,či co? Avšak dnes si uvědomuji jisté precedence jako zpracování,příběh,děj i dobré herecké výkony,což Kašpárek zabiják zcela postrádá. Nemá to smysl,nemá to hlavu,nemá to patu,příběh,děj - no prostě vůbec nic,co by mně dokázalo aspoň trochu imponovat. Pustit si tenhle film je jen ztrátou času. ()

finkie

Strašné. První půlhodina ještě celkem ušla, pak ale začaly tvůrcům rychle docházet nápady. Tráva nebo pod vlivem čeho tento skvost natočili jim ale bohužel nedošla nikdy. Na úvodní vyvraždění rodinky se dalo koukat, proto jedna hvězda, ale vzato kolem a kolem pokládám sledování této zmatené, pubertálně uhihňané a nevtipné taškařice za ztrátu času. Relativně slušné hodnocení zde na databázi si lze vysvětlit snad jen sentimentální vazbou, již si k filmu někteří uživatelé vytvořili v dětství. Ano, tenkrát si mi taky líbila kdejaká konina. ()

p.a.n.d.a

Tento horor som videl ako decko vtedy som sa Gašparka dosť bál fuu :D. Teraz som si ho po DOSŤ dlhom čase mrknol znova no čo vám poviem nostalgia s úsmevom na tvári. Ach tie jeho hlášky: já sa vrátim.....možná :D atd. Dobrá oddychovečka. Za 3 ()

ciapok

baviť sa na tomto barokovom ultra úchylnom prekrásne starodávnom kúsku len tak sám, je ako rizoto bez kyslej uhorky...nie je to úplné; ale mať tak možnosť pozrieť si to s nejakým klasickým filmovým kritikom, ktorý by bol nútený to dopozerať celé (samozrejme v českom dabingu), by bol ten skutočný zážitok. Ale vážne, vo svojej vlastnej kategórii...moment, takáto kategória ani neexistuje... no proste je to mega divné, hlúpe, ale zábavné... príliš hlboká ryha z mojich pubertálnych čias, kde sa formovala moja pravá tvár :D ()