Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Gríša (Miloš Bikovič), bývalý rozmazlený spratek, který se po výletu do „minulosti“ stal mužem, je citlivý na jakoukoli nespravedlnost. A samozřejmě nemůže přejít bezpráví, které vytváří drzá a zhýralá Káťa (Aglaja Tarasova). Není proto divu, že se rozmazlená dívka brzy ocitne v minulosti... (zbynhu)

Recenze (2)

LEGACY 

všechny recenze uživatele

Velké očekávání, velké zklamání. Nesympatická hlavní hrdinka na převýchovu a příběh jel plus mínus podle prvního filmu. Jedničce se to nerovná ani náhodou, každopádně světlé momenty to má. ()

zbynhu 

všechny recenze uživatele

Pokračování zdařilé pohádky s originálním nápadem. Ten se v druhém díle samozřejmě již jen replikuje, ale daří se mu to vcelku úspěšně. Aglaja Tarasova se do role zhýčkané dcerky hodí. Povedené jsou i vedlejší postavy, které baví. Co dvojka ztrácí na originalitě a momentu překvapení, to se snaží dohnat velkolepou výpravou a jistě o dost navýšeným rozpočtem. Inu Napoleonské vojsko něco stojí. Film je tak vizuálně atraktivnější než jednička. Za mě podařené pokračování a uvidíme, zda se dočkáme i trojky. (3. hodnocení, 1. komentář) ()

Reklama

Reklama