Bijillante

(seriál)
Jižní Korea, 2023, 8 h 40 min (Minutáž: 65 min)

Epizody(8)

Mladý muž vede dvojí život poté, co mu ještě v dětství zabili matku, za což viník dostal jen tři a půl roku vězení a vůbec se nezměnil. Nyní se rozhodne vzít věci do vlastních rukou – ve všední dny je vzorným studentem a o víkendech trestá zločince, kteří dostali mírné tresty a nadále páchají zločiny. Je známý jako „Mstitel“. (mikki089)

HanzoBureshi

Vigilante je dalším skvělým kouskem z Jižní Koreje, který nám nadělí slušnou akční zábavu. Co se té akce týče, tak souboje tělo na tělo a jako chorografie celková je asi to nejlepší, co tato show může nabídnout, a to je přesně pro mě! Sakra, ten terminátor v obleku vrchního policajta je opravdu stylový a asi mě bavil nejvíc. Byl tu parádní hudební podkres, který dobře akci více posouval výš. Na druhou stranu všechny postavy nic jiného než akci nenabídnou, což je pro mě velká škoda. Ono celkově nějaké poznání postav tu chybí. Ano, hlavní postava má smutnou minulost a důvod, proč tohle vše dělá, ale chtělo to trochu více. Ostatní postavy se tu jen spawnuly a dělaly jen svoji práci. Hlavní reportérka se smála skoro každou scénu, což nebylo nutné, ale jinak byla fajn. Strážcův kolega byl téže v pohodě. Ale nářez to byl, a byl STYLOVÝ! Mé hodnocení: 7/10 ()