Reklama

Reklama

Sadistický experiment

  • Itálie Lager SSadis Kastrat Kommandantur (více)

Obsahy(1)

Za zdmi zdánlivě standardního koncentračního tábora pro ženy probíhají ty nejšílenější experimenty, jaké si jen člověk dokáže představit. Za vším stojí zahořklý velitel von Kleiben, pod jehož dozorem provádí vědci pokusy s nebohými zajatkyněmi a jejich rozmnožovacím ústrojím. Sám při tom sleduje zvrhlé osobní zájmy, při kterých neváhá obětovat i své vlastní lidi. Dokáže láska jednoho z nich, německého vojáka, a francouzské zajatkyně překonat nástrahy války? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (29)

PetrPan2 

všechny recenze uživatele

Filmy z nacistických ženských věznic zřídka kdy bývají duchaplné (vlastně si na žádný duchaplný nevzpomínám), povětšinou bývají nechutné, extrémně blbé, plné krásných, nahých a neustále ponižovaných žen, které se v posledních 10 minutách filmu vždy krutě pomstí... a přesně takový je i SS Experiment Camp, který proslul pravděpodobně jako první film zabývající se problematikou transplantace varlat a rovněž nejšílenější filmovou hláškou, kterou pronese nedobrovolný dárce, když s pistolí v ruce dorazí k příjemci a zcela kamenou tváří pronese: "You Bastard. What have you done with my Balls?". ()

JohnMiller 

všechny recenze uživatele

☠ Video Nasties, The Complete 72 Banned Titles List 68/72☠ Nízko-rozpočtový a exemplárne hlúpy nazisploitation SS Experiment Love Camp nie je "produkciou", hereckou "elitou" ani šokujúcimi scénkami odlišný od iných podobných brakov. Akurát V tomto kúsku je scenár tak neuveriteľne blbý, že ho tvorca musel písať pod vplyvom alkoholu, inak neviem. Nacistický tábor sa kvôli sexuálnym experimentom na istú dobu zmení na hotový bordel v ktorom sa do role prostitútok nútene dostanú Francúzke vojnové zajatkyne. Riaditeľ tábora počas toho všetkého hľadá vhodného darcu kedže je vykastrovaný a potrebuje nové semenníky. Dobre čítate hehehe. Na šťastie sa jeden z Nemeckých vojakov zaľúbi do jednej sexuálnej otrokyne, a prizná sa veliteľovi. Ten, než by ho potrestal mu dá návrh, môže s ňou zostať pokiaľ sa zúčastní jedného menšieho chirurgického zákroku :D ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Takže ano, v konečném důsledku dávám snímku „Sadistický experiment“ body vlastně jen za to, že zde jsou nahotinky – tady ve prospěch filmu mluví skutečnost, že jsou krásně přírodní – a pak také ti nacisti, kteří jsou sice nudní, ale ta uniforma prostě vzbuzuje strach. A to je všechno, jinak je to otřesná a natahovaná nuda, kterou si užijí opravdu jen diváci zocelení pořádnými srajdami. ()

Kusko.t2 

všechny recenze uživatele

Vojnový nacistický W.I.P. film zameraný prevažne na ponižovanie ženského pohlavia, s ktorým si prasácki náckovia pod záštitou Führera a Tretej ríše, robia prakticky čo ich len napadne. Čisté sexuálne besnenie nezostáva osamote, pridáva sa k nemu aj experimentovanie za zlepšenie nacistickej rasy, konkrétne vyriešenie jedného chúlostivého problému vyššieho dôstojníka (Colonela von Kleibena v podaní Giorgia Cerioniho). Brak neoplývajúci síce nejakými silnými stránkami či atmosférou, zato zaujímavou témou, ktorej úspešné spracovanie zostalo bohužiaľ na pol ceste, a v neposlednom rade zaujímavou hudbou, zvýrazňujúcou svojim charakterom celkovú nezmyselnosť a až absurditu danej situácie - dokonca Sergio Garrone nechal trefne odznieť aj klasiku – 9tu symfóniu od Ludwiga van Beethovena. ### V júly 1983 sa Lager SSadis Kastrat Kommandantur dostal vo Veľkej Británii na zoznam tzv. Video nasties – t.j. podliehal banu a to až do roku 2005, kedy šírenie Uncut verzie na DVD nosičoch pod názvom SS Experiment Love Camp už dozrelo na to, aby sa bez obmedzení mohlo distribuovať. O rok neskôr (2006 - vydanie disku pre región 2) došlo pri produkcii k malému nedorozumeniu, kedy cover SS Experiment Love Camp obsahoval informácie vrátanie obrázkov Laury Gemser, viažuce sa k úplne inému filmu – k soft pornu Die Todesgöttin des Liebescamps (1981). Omyl vznikol vďaka tomu, že Die Todesgöttin des Liebescamps bol v Británii známy pod názvom Love Camp. Okrem toho, že Lager SSadis Kastrat Kommandantur poslúžil americkej distribúcii ako kvázi pilotný diel, na ktorý nadviazali titulom La bestia in calore (1977) (označovaný aj ako pokračovanie s názvom SS Experiment Part 2), stal sa Lager SSadis Kastrat Kommandantur aj súčasťou umelo vytvorenej série "Captive Women" – t.j. niesol názov Captive Women II: Orgies of the Damned. Samotnú sériu o väznených a otrockých dievčatách Američania odštartovali pridelením nálepky "Captive Women" na erotickú krimi-drámu Jesusa Franca - Linda (1981), následne nálepkovanie pokračovalo u titulov Lager SSadis Kastrat Kommandantur (1976), Sweet Sugar (1972) [Captive Women III], Elsa Fräulein SS (1977) [Captive Women IV], Train spécial pour SS (1977) [Captive Women V: Mistresses of the 3rd Reich], Police des moeurs (1987), [Captive Women VI: St. Tropez Spice], Schiave bianche: violenza in Amazzonia (1985) [Captive Women VII: White Slave] a Detenute violente (1985) [Captive Women VIII: Hell Penitentiary]. Za zmienku stojí uviesť aj nazi sexploit Bruna Matteia - KZ9 - Lager di Sterminio (1977), ktorý má s Lager SSadis Kastrat Kommandantur spoločný okrem amerického distribučného názvu “S.S. Extermination Love Camp“ či prakticky totožného DVD obalu, aj tému experimentov za múrmi koncentračného tábora. ()

dwi odpad!

všechny recenze uživatele

Sergio Garrone natočil extrémně tupou slátaninu, která osciluje mezi ubohou černou komedií s prvky soft porna a explicitně vygradovaným násilím (naštěstí dosti amatérsky zpracovaným). Jak už název napovídá, režisér zůstává věren subžánru „nazi“ filmů, tudíž i zde se děj odehrává prakticky v jednom koncentračním táboře, a to samozřejmě v ženském. Velitelem tohoto experimentálního tábora je německý plukovník s poctivě peroxidovým účesem, jenž kdysi znásilnil dívku, která se mu pomstila po svém – ukousla mu část jeho mužství. Není tedy divu, že s nelibostí kouká na sexuální orgie ostatních a snaží se zverbovat naivního řadového vojáka Helmuta k transplantaci. To je prakticky jen jedna z „duchaplných“ dějových linek v průběhu filmu. Tím, že se snímek ale odehrává za fašistické diktatury, ho nestoudně degraduje a všechno to působí dojmem, že si snad režisér z tohoto období dělá svébytnou bžundu. Pak si ale mohl odpustit několik násilných scén (pálení v kremační peci, zasazení dívky do vodní nádrže, v níž je nejdříve vařena, aby záhy byla zmrazena) a vézt se na vlně černočerných komedií. Co se týká hereckých výkonů, hudby, střihu – vše je na takové úrovni, až se člověk podivuje, kdo mohl svěřit finance takovému braku. ()

Reklama

Reklama