Během vánočních svátků procházejí tři páry v různých fázích života významnými životními zlomy. (tribican)

petrsv

Jestli jsem si někdy myslel, že nemůže být víc přeslazený a kýčový film, tak to bylo jen proto, že jsem neviděl toto. Beru, že to k vánočním filmům tak trochu patří, ale tady to už bylo moc. Jedinou zajímavostí je ta časová zápletka. ()

Domineus

Hallmark Countdown to Christmas 2023 - #27 - Konečne opäť film, ktorý sa snažil byť iný ako väčšina. Zo začiatku som bol trochu zmätený, no potom vyšlo najavo, že ide o tri "rôzne" rodiny žijúce v rovnakom dome v troch rôznych časových obdobiach. Postupom času sa to všetko spájalo a na konci sa to aj pekne rozuzlilo. Na druhú stranu tam bolo viacero pasáží, ktoré až tak zaujímavé nebolo, čo potom spôsobovalo problémy. Keď totiž človek na chvíľu prestane filmu venovať pozornosť, dosť sa v tom zamotá. Potenciál to podľa mňa síce nenaplnilo, no vďaka obmene to bol ľahší nadpriemer. 55% ()

tribican

Originální příběh a skvělé navození vánoční atmosféry - nic víc od vánočního filmu snad chtít ani nejde. 75 % ()