Epizody(10)

Seriál Smrt a další důkazy se odehrává uprostřed přepychu celosvětové smetánky a zaměřuje se na geniální a neposednou Imogene Scottovou (Violett Beaneová), která se ocitne ve špatný čas na špatném místě (i když si za to tak trochu může sama) a stane se hlavní podezřelou v případu záhadné vraždy. Kde se přiběh odehrává? Na luxusní zaoceánské lodi ve Středozemním moři. Kdo je podezřelý? Každý zhýčkaný host a každý vyčerpaný člen posádky. V čem je problém? Aby Imogene dokázala svou nevinu, musí spolupracovat s mužem, kterého nesnáší – Rufusem Cotesworthem (Mandy Patinkin), nejlepším detektivem na světě. (Disney+)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (6)

Podivné (2024) (E01)

Radoby Poirot v modernom have s prachacmi na luxusnej lodicke s vymazlenymi kockami a lodnym personalom. Potesila ma pritomnost vyborneho Mandy-ho Patinkin-a s paradneho Homeland-u. Ked sa rozpraval s hysterickou blondavou barbinou mal som deja-vu zo spomenuteho serialu, ked "korigoval" maniakalnu Carrie. Skoda tej, az prilis do oka bijucej snahe o "cool-vibe" inak celkom fajn. Postavy standardne roznorode...ako to uz na vyletnych lodiach byva. :) 65% ()

Odporné (2024) (E02)

Tejto epizode som prisiel viac "na chut", hoci ma stale obcas otravuje ako strasne sa to snazi byt chytre. A ano, obcas tomu tak je, zial, nie vzdy. Zrejme najzabavnejsie bude sledovat zmeny charakterov a chovania postav, nuz a pridany prvok, ktory pristal/-la z Interpolu, zrejme bude zenskym protipolom staremu harcovnikovi. Pokial i tam nebude skryta a dopredu pripravena "pleticha". :) 70% ()

Problematické (2024) (E03)

Zatial to posobi ako prekombinovana zalezitost s osobitymi charaktermi, zdanlivo nahodne okolo seba sa pohybujucich. "Nemecka-interpol-detektivka" je sice zabavnou postavou, ale ked som si myslel, ze bude nejak zasadne torpedovat patranie fuzosa a blondavej barbie-ny, mylil som sa. Aspon teda zatial. Akurat sa ukazalo len to, ze dve zdanlivo "nevyrazne" postavy, su niecim viac, ako len krovim. Priemer. ()

Skryté (2024) (E04)

Opat predvadzanie "pozlatka" a hra na inteligentne krimi. Zial toto tahanie za nos a hranie sa na chytreho stvrtou epizodou upada, ak neprinesiete nieco nove. Zvrat s fesacikom sa tiez "hodil". Myslim, ze by tomu prospela trochu vaznejsia linia, pretoze prestavam brat " vy;setrovanie" vazne. Slabsi priemer. Snad sa to "pozviecha". ()

Tragické (2024) (E06)

Nasa mlada bloncka je nielen uzasna lamacka srdc, silna a nezavisla zena, dokonala detektivka, ale aj jeden z dovodov, i vdaka scenaru, preco tento serial vnimam len ako naivny "stuck" a kazdy tyzden zvazujem, ci to uz "neutat". Tolko blbin, pozlatka a prvoplanovych predvidatelnych zvratov som uz dlho v seriali nevidel. Mastermind, Victors Sams, bude nakoniec Batmanov Kingpin.....chjo. ()

Nezapomenutelné (2024) (E07)

Aby sme mohli pripad vysetrovat jeho ocami...musime si zaroven vychutnat patos bloncky v muzskych satach...na mna to nefungovalo. A to ani v pripade, ak to azda malo byt vtipnym prvkom. A "nedostala" ma uzasna vysetrovacia "metoda" vysetrovania seba samej pred 18-timi rokmi. Je to bullshit. :) Ako si vsimnete uz v prvej epizode...pozlatko. Odhliadnut od poslednej minuty, slabota. ()