ADIO45

Animace je vynikající s detailními prostředími a plynulými bojovými scénami, které vám nedovolí odtrhnout zrak od obrazovky. Choreografie bojů je mistrně provedená, což očekáváme zaměřeného na ninjy. ()

Katakimiku

Absolutně nechápu, co se děje, ale je to cool. Zhruba tohle jsou moje dojmy po úvodním dílu na první pohled docela nevýrazného anime Ninja Kamui. Seriál je to zajímavý už jenom tím, kolik nevýhod měl oproti jiným sezónním seriálům, protože zaprvé - začal vycházet v době, kdy už si velká část fanoušků seriály na sledování našla a zadruhé - nemělo pomalu žádný hype, žádnou předlohu a navíc ho na většině seriálových stránek najdete pod docela nevýrazným obrázkem. Co se pod ním ale skrývá, je neuvěřitelná akční podívaná, kterou má smysl vidět už jenom kvůli animaci, která je prostě špičková. Brutálními scénami se nešetří, příběh to má jednoduchý a přesto tak nějak neotřelý a v kombinaci s již zmíněnou úžasnou animací, tvoří výjimečné anime, které si podle mě tu pozornost zaslouží mnohem víc než jistý akční seriál, který si taky snaží strašně moc hrát na hustou záležitost. 7.5/10 ()