Série(2) / Epizody(12)

Ruby se stane svědkem bulvární události na soukromé škole Maxton Hall. Arogantní dědic milionáře, James Beaufort, musí rychle vyřešit, jak charismatickou, inteligentní studentku umlčet. Jejich hádka zároveň zažehne i jiskru. (Prime Video)

B.Wilde

Rozjezd byl slabší a na herce jsem si taky musela trochu zvyknout, ale nakonec to vlastně nebylo vůbec špatné. Sice docela předvídatelné v některých částech, ale mělo to své silné momenty, hlavně když šlo o rodiny hlavních hrdinů a nebo scénu s bazénem a následný příběh, co se před lety stalo. Chemie tam za mě taky začala být zřejmá až později a nejvíc se mi líbil poslední díl. Docela doufám, že bude i další série. A vsadila bych boty, že jedna postava tam bude víc, než se zdá (knihy jsem nečetla, takže bez další série se mi to asi nepotvrdí). Za mě tak 75%. ()

xxxLussyxxx

Celkem dost předvídatelné. Bylo mi hodně často jasné, co se v dalších pár minutých stane. Ne, knihu jsem nečetla a upřímně? Asi bych nedočetla, příběh vedlejších postav byla hrozná nuda, zajímala mě jen hlavní dvojka a díky nim jsem to dokoukala, jinak celkově takové... nevím, obrázek si udělejte sami, ale minuty rychle ubíhají a zkouknuto za dva dny. Taková teen drama romantika. ()

tireneali

Sjeto na jeden zátah. Pro fanoušky Mony Kasten absolutní nutnost. Volba herců mi sedla, němčina v anglickém prostředí byla zvláštní a místy to nesedělo, ale autorka je němka, točili to němci, tudíž asi v pořádku. Cením i množství linek, i to, že se opravdu nic nevynechalo, jak mívají tvůrci někdy sklony. Snad se dočkáme další série. ()

diax3

Přirovnala bych to k takové té brakové knížce, co o ní nepřiznáte, že jste ji četli, ale přitom má vyhrazený místo pod vaším polštářem. Ústřední herci skvěle vybraní, věřila jsem jim to. Tíživý momenty tak dobře udělaný, že se i v divákovi něco svírá. A i ty zápletky, co vlastně všechny existujou jenom proto, že už je stokrát vyzkoušel někdo jinej, tady z nějakýho důvodu fungovaly líp než jinde. Autorka předlohy zřejmě načetla dost z daného žánru, aby jí došlo, že Shakespeare s enemies to (forbidden) lovers a tragičnem prostě káp na něco, co se nesnadno překonává, takže si řekla: proč si to komplikovat? V jednoduchosti je krása. A měla recht. ()

chrispe

Maxton Hall je klasická pohádka o tom, jak se bohatý zakouká do chudé, jak se z nenávisti stane láska, že v chudém domě je láska, kdežto v bohatém jen chlad... no dosaďte si ještě nějaké klišé, které vás napadne a skoro jistě tam bude. Plusem je, že je to všechno zabalené do hezkého kabátku a pokud máte tyhle příběhy rádi a dokážete se přenést přes vykulené oči a sevřené rty hlavní hrdinky v každé třetí scéně, tak je to pro vás to pravé. ()