Lui pracuje ako policajt. Presne v momente, keď jeho manželka porodila dvojčatá, zastrelí dvoch bankových lupičov, mladších členov šialeného súrodeneckého tria. Posledného brata, brutálneho masového vraha, odviezli do ústavu s vysokou ostrahou. Zdá sa však, že psychopat má duševný kontakt k svojím mŕtvym súrodencom, ktorí sa opäť narodili v Luiových deťoch a vydesení rodičia si postupne začínajú všímať zmeny v ich správaní. Hrôza dosiahne svoj vrchol, keď najnebezpečnejší brat utečie z ústavu a túži po krvavej odplate. (ricci.s)

ricci.s

Policajt zastrelí dvoch psychopatov a maniakov pri lúpeži, ktorých duchovia sa potom prevtelia do jeho práve narodených dvojčiat. O pár rokov neskôr si všimne ich podivné správanie: Vlastné deti sa ho snažia zabiť. Okrem toho musí ochrániť rodinku pred pomstychtivým bratom, ktorý mu prisahá pomstu za to, že zabil jeho súrodencov. Neznámy ale kvalitný film. Je to taká kombinácia hororu a akčného filmu s nejakými prvkami komédie. Bavil som sa, asi len tí šikmookí dokážu najlepšie skombinovať horor s viacerými žánrami dokopy. ()