Reklama

Reklama

Peter Nagy 65

(koncert)
všechny plakáty
Hudební
Česko, 2024, 75 min

Obsahy(1)

Peter Nagy, několikanásobný Zlatý slavík, skladatel, zpěvák a autor mnoha hitů, jeden z nejpopulárnějších česko-slovenských zpěváků oslavuje letos hned dvě výročí: 65. narozeniny a 40 let na scéně. K této příležitosti odehraje jedinečný koncert v Lucerně. V rámci koncertu zazní nejznámější skladby jako například "Kristínka iba spí", "Láska je tu s vami", "Profesor Indigo", "So mnou nikdy nezostárneš", "Aj tak sme frajeri", "S nohami na stole" a mnoho dalších. Moderuje Maroš Kramár, hosty pořadu budou Janek Ledecký, Zuzana Smatanová, Peter Cmorik, Laco Kožušník, Pavol Matuška a další. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Tak předně je třeba zmínit, že Nagy na svůj věk absolutně nevypadá. Koncert mi ale také připomněl kolik slavných písní vlastně nazpíval, jelikož já jsem znal jen ty absolutně nejslavnější. Škoda ovšem je, že se do záznamu alespoň krátce nedostali všichni hosté. Závěrem musím zmínit, že P. N. nepůsobil zrovna dojmem, že by oslavoval. Jeho projev i výkon byly rezervované a místy vypadal unaveně. Rozhodně nešlo vidět, že by si koncert nějak zvlášť užíval. ()

rigby 

všechny recenze uživatele

Nostalgie velká, ale jinak hodně sterilně natočeno a i výkon byl velmi vlažný. To je škoda, protože původní verze písniček mají energie na rozdávání. ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele

Jaj to byla nostalgie to musím uznat... Ale rád jsem zavzpomínal i zazpíval si... "Kristínka iba spí" 🥰🥰🥰 Joj to bylo mládí, které je v tahu 😢😢😢 ()

Reklama

Reklama