Honičky králička Bugse

Bláznivé dobrodružstvá zajaca Bugsa

Rodinný / Animovaný / Komedie

USA, 1981, 76 min

Friz Freleng

To je prostě bomba!!(3.4.2013)

Nezabudnuteľná klasika zajka Bugsa na odovzdávaní fiktívnych výročných cien Oswaldov.(26.8.2009)

Looney Tunes jsem v mladším věku neskutečně žral a po shlédnutí tohoto animáku musím říct, že kouzlo stále přetrvává. Koho by také nerozesmál věčně navztekaný Yosemite Sam snažící se jednou provždy zamést s vychytralým Bugsem, Duffy snášející zlaté vejce nebo předávání Oswaldů jako parodie na Oscara? skvělá podívaná, byť určená spíše mladšímu publiku(25.4.2011)

V tomto díle neboli 76 minutovém animáku kdy se budou udělovat různé ceny kdy Yosemit Sam Bude chtít aby králíček bugs skočil z velké výšky do malé sklenice z vodou ale furt se mu to nebude dařit si člověk užije docela dost legrace :) je tam i mnoho jiných dobrých skečů které vykouzlí úsměv . Tohle to je pro mě nesmrtelná klasika kterou mám doma na vhs a ted už konečně brzy na DVD. 5 hvězdiček v kategorii animáci si zaslouží doufám že na dvd bude puvodní dabing pač jak to bude nově nadabované nedej bože to slovo nemůžu raději napsat tak to bude v peerdeli pane hrábě.(4.8.2009)

Další z těch slabších kousků, co se týče nejen obsahu grotesek, ale i co se týče samotného zpracování. Jednotlivé scénky jsou sice parádní, ale pořád to jsou jen scénky, přišlo mi, že grotesky nejsou úplně kompletní. Každopádně groteska s babičkou, Bugsem a Yosemite Samem je naprosto famózní, skvělé je i předávání Oscarů, to mezitím je jen slušná zábava, tu lepší (zejména první polovina, která je fakt vynikající, s Bugsem a Samem - a lvy), tu horší (polovina druhá), pořád ale záruka kvality. Tahle parta má ale i lepší kompilace. 75%.(26.6.2020)