Honičky králička Bugse

Bláznivé dobrodružstvá zajaca Bugsa

Rodinný / Animovaný / Komedie

USA, 1981, 76 min

Friz Freleng

V tomto díle neboli 76 minutovém animáku kdy se budou udělovat různé ceny kdy Yosemit Sam Bude chtít aby králíček bugs skočil z velké výšky do malé sklenice z vodou ale furt se mu to nebude dařit si člověk užije docela dost legrace :) je tam i mnoho jiných dobrých skečů které vykouzlí úsměv . Tohle to je pro mě nesmrtelná klasika kterou mám doma na vhs a ted už konečně brzy na DVD. 5 hvězdiček v kategorii animáci si zaslouží doufám že na dvd bude puvodní dabing pač jak to bude nově nadabované nedej bože to slovo nemůžu raději napsat tak to bude v peerdeli pane hrábě.(4.8.2009)

Prvních 30 minut s králíkem a prckem bylo tak na 10 hvězd, ale potom už to nebylo tolik vtipný.(26.6.2011)

Looney Tunes jsem v mladším věku neskutečně žral a po shlédnutí tohoto animáku musím říct, že kouzlo stále přetrvává. Koho by také nerozesmál věčně navztekaný Yosemite Sam snažící se jednou provždy zamést s vychytralým Bugsem, Duffy snášející zlaté vejce nebo předávání Oswaldů jako parodie na Oscara? skvělá podívaná, byť určená spíše mladšímu publiku(25.4.2011)

Nezabudnuteľná klasika zajka Bugsa na odovzdávaní fiktívnych výročných cien Oswaldov.(26.8.2009)

To je prostě bomba!!(3.4.2013)