Co se děje v trávě

• Itálie Lilliput-put
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Itálie, 1980, 1 h 18 min (Minutáž: 6 min)

Tvůrci:

Režie:

Scénář:

Kamera:

Hudba:

Franco Godi

Epizody(13)

Italský kreslený večerníček o hmyzí havěti, broucích a všelijakých parazitech - to vše od italského režiséra Bruna Bozzettiho v područí jeho vlastní firmy "Bruno Bozzetto Film - TSI". (Karlos80)

Puxina

Úvodní písnička vždy způsobí, že se usměju a vzpomenu si na příběhy těch malých stvoření v trávě. Tyhle díly byly ve večerníčcích asi jako jedny z nejlepších. Roky jsem netušil, že je to původem z Itálie. ()

route60

Co se děje v trávě neuvěřitelně zábavný Italský animovaný seriál na který rád vzpomínám a je ohromná škoda že se nenašel nikdo kdo by ho dal na DVD, všechny díly bez rozdílu ukazují hmyz tak že ho začnete možná mít i rádi, třeba termit nebo cvrček atd., úžasně nápadité a dnešní mnohdy trapné animované seriály strčí hravě do kapsy, Italská 100% klasika. ()

DooFooS

Jeden z vrcholných večerníčků, které žeru dodnes. Stejně jako ten "O človíčkovi", kde je humor podobný. ()

Chejpao

Dnešníma očima hodnotím tento večerníček jako velmi povedený, ale mám pocit, že pokud jsem ho viděla v dětství (nepamatuju se), pravděpodobně se mi nelíbil. Pohled na ty chudáky, jak se zoufale snaží a pořád se jim nedaří, musel moji dětskou duši neskutečně iritovat. I dneska mám např. z chudinky kobylky tak trochu depku ;-) ()

erazmus

Čtyři hvězdičky za jednoduchou ale pěknou animaci, vhodnou hudbu nebo spíše zvuky a salvy škodolibého smíchu. Pátá hvězdička je z nostalgie. Jak já jen tenhle večerníček miloval... ()

endymion

Proboha proč právě tenhle NAPROSTO BOŽÍ večerníček ČT neopakuje, místo 99% shitů vyrobených po r. 2000? TERMIT RULEZ!!! ()

Macamica

I dnes se ráda podívám třeba na Termita :-) A kupodivu se to moc líbí i dceři, tak třeba bude i další generace, které se tohle animované dílko líbí. :-) ()