Pat a Mat - Série 3 (1992) (série)

Kulečník (S03E09)

(epizoda)
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 1994, 8 min

Pat a Mat si zaobstarajú biliardový stôl, ale po poskladaní zistia na ňom technickú závadu, ktorá im bráni v rozohraní biliardovej partie. Po svojskej oprave biliardového stola už môžu ukázať svoje majstrovské zaobchádzanie s tágom. (pravo)

wosho

Jednoduchá animace spojená s propracovanou a dokonalou výpravou. Plus geniální a jednoduchý nápad na děj provedený groteskou. A výsledek? Jedna z nejvtipnějších loutkových serií natočená nejen u nás. Každý díl si zaslouží plný počet, protože dokáže rozesmát i po stém vzhlédnutím ()

Paity

Tenhle díl je jednoduše o tom, ukázat, že jsou to trotlové, nějak mi tam chybí to hezké "nešikovenství". Takhle prostě ukáží, jak se dá na deset způsobů zničit kulečník. ()

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

BlackMount

Pat a Mat si pořídili kulečník a hned jsou z toho zmatky. Nejprve ho musí pořádně vyrovnat a pak vyřešit problém s ubývajícím počtem koulí. Nezajímavý díl, který trochu pozvedá až finální nápad ústřední dvojice. ()

hlína

Godhaj

Pat a Mat jsou i při hraní kulečníku maximálně destruktivní. Prostřední pasáž se sice trochu vleče, ale pointa je poměrně nečekaná a příjemně mě překvapila. Jen hudba mohla být trochu optimističtější, z této mě začla bolet hlava. ()