The Haunted House of Horror

Horor / Thriller

Velká Británie, 1969, 79 min

Michael Armstrong

Louis M. Heyward

Britský snímek „The Haunted House of Horror“ má ale svoje kouzlo, které je dáno dobou a tím, že tvůrci ještě nechtěli zacházet příliš daleko. A nezacházeli. Přesto se povedlo natočit vyvražďovačku, která má celkem funkční scénář a kde budete čekat na to, kdo je vlastně vrahem. Možná na to přijdete, možná nikoli, ale nemyslím si, že by vás měl film jakkoli urazit.(25.6.2019)

Stará kombinace primitivního slasheru a whodunit, ve které se skupinka teenagerů ocitá ve starém domě (odtud název i důvod, proč jsem film sledoval), aby si je tam jeden z nich postupně podával. Lehce naivní pojetí je vyvážené místy docela slušnou atmosférou a určitým průkopnickým oparem filmu. Nicméně to není žádný zázrak, spíše záležitost pro kompletisty.(23.7.2009)

• Campbell

Sakra čekal jsem spíše duchařinu ale vyklubal se z toho slasher kterej mě ale moc nepotěšil. Krve je tu sice málo což by nevadilo ale ti herci byly tak debilní a nesympatičtí že bych je zabil dříve než ten vrah. Scény v tom strašidelném domě ušly ale mimo něj hlavně to vyšetřování byla nudná věc která mě nebavila. Nicméně filmu dávám 2* za pár celkem zábavných pasáží a za to že celej film působí tak trochu divně.(3.3.2012)