poster

Nikdo

 • Kanada

  Nobody

Horor / Krimi / Mysteriózní / Sci-Fi

Kanada, 2007, 88 min

Režie:

Shawn Linden

Producenti:

Lael McCall, Rose Lam

Střih:

Matthew Hannam

Scénografie:

Ricardo Spinacé

Kostýmy:

Maureen Petkau
(další profese)
 • Terva
  *

  Tak tohle si musím nechat projít hlavou. Co ta ocenění ?(22.3.2012)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Je fajn, že se Cinemax rozhodl pro páteční horrorové vysílání (pá 23:30 hod.), ovšem až na horror "UVNITŘ" to zatím byly samé sračky. Jako tento film "NIKDO". Koukal jsem na to 30 min. a nevěříčně jsem kroutil hlavou. Co to jako mělo být? To mám ještě u horroru přemýšlet a uvažovat, co tím jako autor chtěl říci? Jenže tento příběh neměl ani hlavu ani patu. Děsivý a plížící se ODPAD!(1.2.2009)

 • honajz
  ***

  Atmosféra zimní mrazivé noci a herecké výkony jsou excelentní. Nad tím zbytkem se budu muset zamyslet. Ty časové smyčky a paradoxy totiž nevím, jestli měly nějaký význam, nebo šlo jen o ornamentalistické prvky. Nechápu ty mafiány, resp. ano, ale pak by vraždící muž ve smyčce byl ten, co je připoutaný na židli a umírá, takže šlo o jeho delirium? Nechápu tu slepou bezdomovkyni, co furt skládá kost čísi ruky a schovává si nikláky do truhly. Ale třeba to všechno fakt mělo a má nějaký význam, na který budu muset přemýšlením dojít, až si poskládám jednotlivé dílky skládačky.(24.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace