Guns N Roses: The Making of 'Estranged'

Dokumentární / Hudební

USA, 1994

• Mire

Pred chvíľou som to počúval, no neposerte sa z toho. Zapácha to silnou sedlačinou :)(6.4.2010)

Neskutočne úžasná pesnička, ako v podstate celá tvorba pôvodných Guns...(9.4.2006)

Jedna z nejupřímnějších balad, jaké kdy vznikly.(28.9.2010)

Písnička je bez debat krásná, klip ujde, ale tady je největší perlou závěrečný telefonát Slashe. Prej není ukecanej!(10.3.2016)

• Ještěřák

Ani to nemusím vidět a vím, že by mě to bezpečně chytilo za kulky. ESTRANGED je neskutečně našlapaná, komplikovaná a zvučná balada s vrcholem někde kolem 6:00, tvořící nepostradatelnou součást mých playlistů, ať poslouchám kdekoli či z čehokoli. I když, bez THE END (DOORS), STAIRWAY TO HEAVEN (LED ZEPPELIN) či CHILD IN TIME (DEEP PURPLE) by to taky nešlo. :o)) Je s podivem, že se skladba nedostala na (vydavatelem nasílu vydané) Best Of album (2004). Která Axlova kámoška je na obalu tentokrát?(15.7.2009)

• - Videoklip stál 4,000,000 $ a v dobe vzniku bol tretí najdrahší videoklip vôbec. V roku 2017 po inflácii by bola jeho cena 6,631,652 $ čo ho radí na šiesty najdrahší videoklip všetkých čias. (Raccoon.city)