poster

Happy Tree Friends (TV seriál)

 • USA

  Happy Tree Friends

Animovaný / Komedie

USA, 2006, 13x22 min

Režie:

Kenn Navarro

Producenti:

David Bleiman Ichioka
(další profese)
 • Marek1991
  odpad!

  Toto sa môže páčiť akurát dospelým. Pre deti je to absolútne nevhodné. V dnešnej dobe na deti z každého rohu srší samá erotika, vraždy, násilie, nadávky, faloš, zloba a podobne. Samozrejme deti by nemali byť rozmaznané a mali by vedieť, že život je ťažký a neľútostný, hlavne mnoho ich rovesníkov v chudobných krajinách trpí, ale preháňať to a robiť z detí násilníkov už od detstva a ničiť im ich čisté, sladké detstvo je choré. Mne to vtipné neprišlo, skôr mi z toho bolo zle. Je to dosť brutálne, nechutné, primitívne, drsné a smutné, že niekto niečo takéto vyprodukoval, je to čistý masochyzmus, čistá úchylka. Už sa nedivím, že po svete chodí toľko ľudí z nejakými sexuálnymi alebo inými deviáciami. Väčšina z týchto ľudí má určité rado bičík, uniformované ženy a putá a podobne. Čo je zábavné na tom, že niekomu vypichnete oko? Ak sa to stane vám zasmejete sa potom na takejto rozprávke? Toto je choré. Práve kvôli takýmto veciam začína byť naša doba zvrátená.(20.2.2012)

 • Castrator
  *****

  Na HTF je vidět, že i s humorem a s vtipy se musí umět pracovat, a to jak ze strany tvůrce, tak ze strany diváka. Pusťte si deset patnáct epizod za sebou, nebudou vám ty poslední připadat tak vtipné a zábavné (a dáte tomu tři a méně, kazishuci). Každá epizoda HTF je prča od chvíle, kdy se rozjede akce, a tato prča končí až závěrečnými titulky. Není čas si oddechnout. Proto je nutné, ano, nutné, dávkovat s rozmyslem, stejně jako se dávkují vtípky a pointy ve všech dobrých komediích, zábavných scénkách atd. To věděli už bratři Marxovi a platí to stále. A platit vždy bude.(30.12.2016)

 • SexyAjinka
  ***

  Zprvu když jsem se k nějakému dílu dostala, přála jsem si, aby se nic brutálního těm rozkošným postavičkám nestalo. Po té, až jsem prokoukla, že každý díl je o brutalitě, jsem doufala, že je zabijí rychle a já nebudu muset sledovat animák- jatka. No a na po třetí jsem to už sledovat přestala, protože se ani jedno z mých přání neuskutečnilo:)(11.3.2011)

 • StrixCZ
  odpad!

  Nemám nic proti drsnějšímu humoru. Líbí se mi třeba Team America nebo South Park (film i pár dílů seriálu), protože narozdíl od tohoto fekálního produktu v nich najdete např. řadu trefných a vtipných narážek na filmová klišé, lidskou tupost nebo slabosti. Oproti tomu Happy Tree Friends jsou samoúčelně nechutní, ohavní (už jsem zmiňoval "nechutní"?) a naprosto retardovaní - opravdu nechápu, jak může někdo postavit seriál výhradně na vymýšlení způsobů, jakými nechat bez jakéhokoli smyslu, důvodu či jen náznaku dějového rámce umírat kreslená zvířátka co nejodpornějšími způsoby a (co je na tom nejhorší) ještě si touto zvrhlostí získat zástupy nadšených fanoušků... Asi nemám smysl pro humor =P(5.6.2011)

 • kingik
  **

  Stereotypní a slabomyslné. Ani nevím pro jakou cílovou skupinu je to určené. Pro děti to není a jako dospělý to neocením, protože v kreslené podobě mě usekané tlapky a vyhřezlé vnitřnosti zvířátek nijak neoslovují. Stačí vidět pár epizod a je to pořád dokola. Zvířátko potká nějaké neštěstí po kterém chcípne dost krutou smrtí. Zajímalo by mě jak by asi vypadala "hraná" podoba seriálu.(26.12.2010)

 • - Inspirací pro postavu Disco beara byl Disco Stu ze seriálu Simpsonovi (od r. 1989). (t.mon)