Happy Tree Friends

(seriál)
  • USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

ivishka

Asi nejsem milovníkem morbidního humoru, protože tomuto jsem nikdy nepřišla na chuť. Přijde mi nechutné, že vnitřnosti tak krásně zanimovaného králíčka nebo veverky atd se rozprsknou někde na zemi nebo z nepochopitelného důvodu se omotá jeho oko s nervy na strom.. prostě nebýt tolika vulgarit a nechutností možná by se mi to líbilo. Bohužel tahle brutalita je shledávána zajímavou tak jen říkám za sebe, že se mi tento druh humoru značně nelíbí podobně jako u kraťásků Itchy a Scratchy v Simpsonech... Dvě hvězdy za krásná zvířátka a nic víc. ()

gogo76

Krvavý balet a drsný humor pre dospelých a hlavne pre tých , ktorí vedia brať zobrazované násilie s humorom.Tí , ktorí to dokážu, si užijú aj srandu aj potoky krvi.Celkom chápem,že to nemusí sedieť každému,ale ja som sa slušne bavil.Za nápad a pár vydarených dielov dávam štyri, ale časom tá krv omrzí a po zhliadnutí niekoľkých dielov už nás tvorcovia nemajú čím prekvapiť, takže u mňa 70%. ()

PanSoudce

Spousta lidí to chápe jako seriál pro děti - proto jim nad tím pohoršeně padají držky až na zem. ALe tohle je animák pro dospělé, vcelku dobrý odreagování a ukrácení času v čekárně, kdy se z mobilu ozývají jenom ty šílený animácký skřeky a lidi na vás čumí jako na úchyla. Každopádně je to jako s každym seriálem, mě zase pohoršuje ordinace v růžový zahradě a taky nebojuju proti jejímu vysílání jako někteří odpůrci HTF ()

Koda

Happy Tree Friends...co k tomu dodat. Na tento seriál jsem se dostal už na základce, když jsem hrál online videohry přes web. Najednou jsem viděl v doporučených tento seriál, který nebyl určený pro slabší povahy. Já jsem vždycky chtěl být statečný v něčem, a tak jsem to spustil... a bylo to. Pro mě to bylo, jako pro mladšího, strašně drsné, nechutné, dosti krvelačné. Teď když se na to dívám zpětně, už to prostě není takové jaké bývalo. Ano, krve je tam spoustu, ale pro znalce tohoto seriálu už to přijde spíš takové... pro zasmání no, když to řeknu s prominutím blbě. Kdo má ale rád krvelačné animáky, myslím si, že tahle klasika nikdy nezklame. Hlavní postavy jsou i po tolika letech stále roztomilé. Za mě průměr. ()

Tygrys

Vždycky mě při sledování HTF potěší to, že se u tohohle seriálu smějou a nemůžou od něj odtrhnout oči i ti, kteří na nadměrou brutalitu tohoto seriálu nadávají. Kdybych si měl vybrat jenom jednu oblíbenou postavu tak mám velký problém... takže asi takhle: Sniffles, Lumpy, Flaky, Cub, Russell a samozřejmě CroMarmot. ()

• Inspirací pro postavu Disco beara byl Disco Stu ze seriálu Simpsonovi (od r. 1989). (t.mon)