Reklama

Reklama

Happy Tree Friends

(seriál)
  • USA Happy Tree Friends
všechny plakáty

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (259)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Očička se kutálejí po zemi, nožičky a ručičky poletují vzduchem, střevíčka se rozplácávají na libovolné úderové ploše a na poprvé je to zábava. Druhý pokus je pořád ještě docela vtipný, ale nic nového nepřináší. Třetí pokus dokazuje, že opakování není tak úplně matka moudrosti. Každý další viděný díl by znamenal snížení hodnocení, přestože jako jednohubka to má svoje kouzlo. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Stereotypní a slabomyslné. Ani nevím pro jakou cílovou skupinu je to určené. Pro děti to není a jako dospělý to neocením, protože v kreslené podobě mě usekané tlapky a vyhřezlé vnitřnosti zvířátek nijak neoslovují. Stačí vidět pár epizod a je to pořád dokola. Zvířátko potká nějaké neštěstí po kterém chcípne dost krutou smrtí. Zajímalo by mě jak by asi vypadala "hraná" podoba seriálu. ()

Reklama

Zodd 

všechny recenze uživatele

Jednou dvakrát možná pobaví samoúčelné gore na zvířátkách, pokud najdete správné díly. Idiotský los má něco do sebe, generál trpící dost závažnými záchvaty vzteku a dvojice lupičů taky. Ale přišlo mi, že šablona každé postavy je až moc okatá a po několika zhlédnutí musí přestat bavit. Navíc jakákoli nadsázka nebo parodie (nebo spíš náznak) se v seriálu objevuje výjimečně, jediný cíl je zvířátka brutálně zlikvidovat, ať už postupně nebo urychleně. Mám rád humor, nemám na něj nijak směšně vysoké nároky, ale nenašel jsem ho. Násilí nebo gore mi doopravdy nevadí, pokud není příliš samoúčelné, ale tento snímek u mě selhává úplně. Kvůli vysoké popularitě jsem tomu dával mnohokrát šanci, viděl jsem mnoho epizod, ale nechytl jsem se. Itchy a Scratchy jsou mnohem vtipnější (i když mohl Scratchy trochu víckrát zmasakrovat Itchyho), opakované zabíjení Kennyho ze South Parku svým způsobem taky. A mnohokrát jsem se smál i u animového filmečku Indigen (ať už spin-off, rip-off nebo předloha Ice Age, je to jedno), který si na tomto webu moc dobře nevede. Ale Happy Tree Friends nedávám. Na nejnižší hodnocení nejdu kvůli některým světlým chvilkám, ale to je vše. Proč mě jen nepřekvapuje, jaký follow má tato fetišistická záležitost na DeviantArt, zejména ta odvrácená měsíční strana? ()

heyda odpad!

všechny recenze uživatele

Pardón, ale s tím hodnocením si děláte ze mě prdel, ne? Tohle je zvrhlá zvrácenost, která má jenom jednu jedinou výhodu. A to, že jde o něco novýho, originálního a neokoukanýho. Ale co se týče kvality pokoukání, tak je to nechutný humus. A vtipný je to jen málokdy. A taky mám kámoše, který se na to díval v jednom kuse na telefonu a smál se u každý urvaný ruky jako blázen a to jsem byl už znechucen tím jeho hurónským smíchem. ()

gogo76 

všechny recenze uživatele

Krvavý balet a drsný humor pre dospelých a hlavne pre tých , ktorí vedia brať zobrazované násilie s humorom.Tí , ktorí to dokážu, si užijú aj srandu aj potoky krvi.Celkom chápem,že to nemusí sedieť každému,ale ja som sa slušne bavil.Za nápad a pár vydarených dielov dávam štyri, ale časom tá krv omrzí a po zhliadnutí niekoľkých dielov už nás tvorcovia nemajú čím prekvapiť, takže u mňa 70%. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Inspirací pro postavu Disco beara byl Disco Stu ze seriálu Simpsonovi (od r. 1989). (t.mon)

Reklama

Reklama