Happy Tree Friends

(seriál)
  • USA Happy Tree Friends

Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířecích kamarádech a jejich dobrodružstvích, která dobře začínají, ale skoro vždycky skončí nějakou pohromou.  Americký animovaný komediální seriál, který se stal mezinárodním televizním hitem, vypráví o roztomilých zvířátkách a jejich dobrodružstvích, která ovšem vždycky skončí nějakou pohromou. Do nesourodé partičky kamarádů patří mimo jiné králík, tchoří slečna, los a bobr, ale ať už si udělají piknik v lese, vydají se po medvědích stopách nebo zamíří mezi zběsile jedoucí auta, je jasné, že zmatek na sebe nenechá dlouho čekat. (oficiální text distributora)

Khalesi

Mala som známu, ktorá kúpila svojej trojročnej dcére škrečka, vraj na hranie. Po mesiaci zvieratko nejedlo, nemohlo chodiť na zadné končatiny a vypadala mu srsť. Obľúbenou hrou malej paničky bolo mlátiť mu po chrbte svojou drobnou ručičkou. Iná známa si to dokaličené stvoreniatko vzala k sebe a dala ho dohromady tak, že sa z neho vykľula krásna snehobiela chlpatá gulička. Neviem kde sa v rodičoch, ktorí by mali byť zodpovední, súdni dospelí jedinci, berú nápady, že živý tvor može slúžiť ich ratolestiam ako hračka. Netvrdím, že trojročné dievčatko inšpirovala táto animovaná hovadinka, ale určite si myslím, že mnohé deti nie sú schopné rozlíšiť, čo je len rozprávka, kde postavičky prežijú všetko a ešte sa tomu zasmejú a aká je realita, keď trápia či aj zabijú nevinné zviera. Ale prečo sa vobec nad tým zamýšlať, že? Veď to bol LEN BLBÝ ŠKREČOK! ()

Bila_pani

Nechápu, čemu se tam mám smát. Roztomilá zvířátka umírají hodně brutálními smrtmi. Už se klátím... napoprvé jsem si možná říkala "drsný, zvrhlý, originální" - to vše se seriálu upřít nedá - ale já pro tenhle druh "humoru" opravdu nemám pochopení. Navíc originalita tohohle seriálu spočívá v tom, že nikoho jiného už zřejmě taková s prominutím pí*ovina nemůže napadnout; a ještě ji dokonce i zrealizovat... Napoprvé jsem si říkala FAJN, je to něco nového. Zřejmě tahle nechutnost může pár úchylných jedinců bavit (tím se nechci nikoho dotknout :)) Ale druhá řada (pokud je) už fakt může bavit fakt jen zoofily zmixované se sadisty; není tam nic vyššího, žádná parodie, ironie, vtip, prostě jen hromada krve, střev a zvířecích skřeků. ()

C0r0ner

Tom a Jerry 21. století. Není to sice tak dobře vymyšlené a není to taková sranda, ale ten neskutečný masakr je prostě tak geniální, že se nedá nedat pět hvězdiček. Díl se sobem, na kterého spadne strom, je legenda kinematografie, která je svou absurdní brutalitou tak vtipná, že se tomu máloco vyrovná. 95% ()

Jara.Cimrman.jr

Očička se kutálejí po zemi, nožičky a ručičky poletují vzduchem, střevíčka se rozplácávají na libovolné úderové ploše a na poprvé je to zábava. Druhý pokus je pořád ještě docela vtipný, ale nic nového nepřináší. Třetí pokus dokazuje, že opakování není tak úplně matka moudrosti. Každý další viděný díl by znamenal snížení hodnocení, přestože jako jednohubka to má svoje kouzlo. ()

Kosmik 1

Ano, je to tak odpudivé až to přitahuje. Rozmýšlel jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami, nakonec dávám čtyři... když si vzpomenu, kolikrát jsme se tomu na intru smáli, že jsem pak ani nemohl mluvit. A prosím Vás, takové ty řeči, že to inspiruje mládež k tomu, aby ubližovali zvířatům apod. To je nesmysl, kdo to má totiž v hlavě v pořádku, tak se chová normálně a kdo ne, tomu stejně není pomoci. Chytrý člověk, co má smysl pro humor, se rád zasměje a k těmto lidem se rád zařadím. Nakonec musím dát plný počet, neubránil jsem se a nostalgie je fakt silná. Můj oblíbenec je Lumpy. :-) 95% ()

• Inspirací pro postavu Disco beara byl Disco Stu ze seriálu Simpsonovi (od r. 1989). (t.mon)