Bláznivá komedie z produkce MTV. Ostrovní party se zvrhne v boj se zmutovanými netvory.
MTV pořádá soutěž a její vítěz dostane pozvání pro celou svou školu na ostrovní party s celebritami. Johhe tato soutěž příliš nezajímá, protože je právě nešťastný z rozchodu s Maddy. Zato jeho sestra je ze soutěže šílená ale nemůže se přihlásit. Proto se přihlásí jménem svého bratra. Když Josh zjistí že vyhrál, bere to jako dobrou příležitost dostat Maddy zpět. Party na ostrově je skvělá, až do okamžiku kdy Carmen Electru unese přímo z jeviště děsivé monstrum. Josh se rozhodne ji zachránit a vydává se ji s několika přáteli hledat. Zjistí, že ostrov byl testovací zónou nukleárních zařízení a všechna zvířata zmutovala. (oficiální text distributora)

aLPaC

Je to samozřejmě shit, ale úmyslný. Na rozdíl od děsně trapné "Tohle je Sparta", tady to působí vtipně, "speciální efekty", které si opravdu zaslouží být v uvozovkách působí jak z 50. let a mě se to líbí. Škoda, že někdo z dvojice Mary Elizabeth Winstead, Carmen Electra neukáže kozy, ale stejně jsem to nečekal, takže nejsem až tak zklamán. Jo a Rudy? Well done! ()

Carbo

Já nevím, hodně lidí by řeklo odpad. Já asi taky, ale film mě zastihl v takovém rozpoložení že jsem se ohromně bavil. Scény jak soulož obřích kudlanek, či Carmen Elektra tančící před obrovským hmyzem, s nadějí že se tak vykoupí před obětováním, patří k mým oblíbeným pasážím co sem zatím v béčkových hororech viděl. ()

Hapretor

Carmen Electra je prostě kočka. Díky ní se na to dobře kouká. A je to tak blbý, až je to vtipný. Na uspání ok. ()

RetroMan

Návrat obřích oblud z klasických hororů. Lacinost výpravy a triků vás donutí se smát stejně tak i dialogům a bláznivým charakterům postav. A to je to jediné. Elektře to sluší, s tím problém nemá. Alespoň že MTV připravila koncert pro fanoušky a k tomu si ještě stihli zablbnout. ()

Lajty

Ani nevím, proč dávám tu jednu hvězdičku...asi proto, že jsem se chvílemi dost smál. Ale né, že by tam bylo něco zábavného...spíš naopak... ()

marco.uk

Ja mam rad parodie, ale tak toto je na mna privela. Toto je parodia na parodiu. Film s najhorsim dejom, najhorsim scenarom, najhorsimi efektmi a este s mnoho najhorsim v kontraste s Carmen a Mary Elisabeth mi z toho urobili nieco, co som nemohol vypnut a MUSEL som to dopozerat do konca, uz len aby vediet ako blbo sa moze tato blbost skoncit. Az v polovicke filmu som si uvedomil, ze tvorcovia zasli do primitivnosti schvalne (co sa im podarilo na viac ako 100%) a zacal som si to uzivat. Ak mate zmysel pre humor a mate radi vystrednosti, tento film je pre vas...inac to ani neskusajte...P.S. Ani neviem, kolko z mojich 5 hviezdiciek ide na Carmen a kolko na Mary E., ale obidve su tu bozske... ()