Bláznivá komedie z produkce MTV. Ostrovní party se zvrhne v boj se zmutovanými netvory.
MTV pořádá soutěž a její vítěz dostane pozvání pro celou svou školu na ostrovní party s celebritami. Johhe tato soutěž příliš nezajímá, protože je právě nešťastný z rozchodu s Maddy. Zato jeho sestra je ze soutěže šílená ale nemůže se přihlásit. Proto se přihlásí jménem svého bratra. Když Josh zjistí že vyhrál, bere to jako dobrou příležitost dostat Maddy zpět. Party na ostrově je skvělá, až do okamžiku kdy Carmen Electru unese přímo z jeviště děsivé monstrum. Josh se rozhodne ji zachránit a vydává se ji s několika přáteli hledat. Zjistí, že ostrov byl testovací zónou nukleárních zařízení a všechna zvířata zmutovala. (oficiální text distributora)

dr.horrible

Od soboty sa neviem rozhodnúť, či išlo o podarený camp, alebo nepodarenú komédiu, ktorá sa z absolútnej lenivosti rozhodla obrátiť svoje nekvality vo vlastný prospech. Od režiséra som zatim videl Mega Shark vs. Giant Octopuss a Nebezpečné hry 2, takže tak na pol. Každopádne sranda to je. A je zaujímavé sledovať, jak majú byť všetci akože zatienení najväčšou hviezdou Carmen, pričom jednu z hlavných rolí hrá dnes osemmiliónová Winsteadová. Odpad/3*. ()

eraserhead666 odpad!

Vrchol nevkusu, trapnosti, bezobsažnosti, tuposti a nanicovatosti. No prostě hnus, kterému se nedá ani vysmát. Co jiného ale čekat od MTV. Jen jsem si tak říkal, že tenhle film ji a většinu (to zdůrazňuji) jejich diváctva přesně vystihuje. Horror? Ani omylem. Komedie? A kdy jsem se měl tedy smát? Že se tomu upsala Carmen bych ještě pochopil, ona na podobných věcech svou kariéru staví a evidentně jí to prospívá, ale že se do toho namočila M. E. Winstead, to trochu nechápu. Ještě by mě zajímalo, na jakou věkovou skupinu to je zaměřené. Předškolní děti? Jakékoliv jiné hodnocení nemůžu dát byť z jednoho jediného důvodu - nechlastám ani nehulím, takže možná nejsem pod vlivem schopen odhalit možná skrytá moudra. ()

Sartorius

Film je tak trapný, až je to vtipné. A to byl asi záměr. Příběh je tak jednoduchý, jak to jenom jde. Hlavní hrdina mi byl nějak nesympatický, osud Carmen Electry mi byl ukradený, na Mary Elizabeth Winstead se ale dívalo hezky a zbytek hereckého obsazení přehrával nebo nehrál vůbec. Papírové příšery vypadaly hůře než ve filmu Cesta do pravěku, který je o 49 let starší, ale zasmál jsem se pokaždé, když se objevily. Záběry z ptačí perspektivy na plastelínové modely poměrově vůbec neseděly k záběrům na skutečné živé herce, ale i toto bylo tak vtipné, že to snad bylo i schválně. Na dvě hvězdičky to není, ale tu jednu si to zaslouží... ()

Terva

CITÁT - To snad není možný, to je vtip!!!......... Příběh začíná útěkem, řevem a první hláškou. Ano je to reklama na MTV, ale věřte, je tam i trocha Rocku a pár super monster. Jo a pár krásných holek, ikdyž některé mají IQ velikosti součtu písmen M.T.V.,ale co se dá dělat, že? Někomu to nevadí:) Naštěstí se to hned rozjede a tak divák moc netrpí. Triky z padesátých let, šmrncnuté barvou, trochou plastelíny, něco z Lega a papírových skládaček. Monstra jsou krásná, hravá, dravá a srandovní. Spousta hlášek, ironie, srandy a také smrti. CITÁT - Můžete si škrtnout další......... Například mě rozesmála scéna "chytání ryb", je to prostě legrace. CITÁT - Hele, něco jsem chytil.......... Vůbec jsem nečekal, že se budu dívat až do konce, moje první myšlenka, před spuštěním, byla, že to po půl hodině vypnu a zahodím. Nestalo se tak. CITÁT - Dá si někdo pivo?......... Pravda, triky jsou strašné, ale kupodivu jsou snad lepší než od Asylum, alespoň se nesnaží na něco si hrát. Tvůrci si prostě hrají a je vidět, že je to baví. V závěrečných titulcích jsou ještě představeni všechna monstra. Například Paní Kudlanka a Pan Kudlanka. Nejnebezpečnější monstrum je nepochybně Ruda, jen jsem čekal, že profesor na konci řekne "nesmíš ho koupat a krmit po půlnoci". Já se bavil 60% ()

kombajn

To je tak moc ohromně špatné, až je to výborné. Nejhorší vlasový sestřih hlavního hrdiny všech dob, triky jaké jste naposledy viděli v 80. letech a nejhorší model lodě ve filmové historii. Je to čistokrevný odpad, ale po dostatečně intenzivní intoxikaci alkoholem, marihuanou a třema deci Sava vás to fakt může bavit. ()

• Role Adama Westa byla pojmenována Dr. Harryhausen. Je to na počest Raymonda Harryhausena, (1920-2013) který byl za svého života scénárista, producent, někdy i herec a hlavně uznávaný průkopník vizuálních efektů. (Terva)
  • Jména monster zní: The Queen (Královna), The Soldier ( Voják), Ms. Mantis (Paní Kudlanka), Mr. Mantis (Pan Kudlanka), Piranha Man (Piraní muž), The Spider (Pavouk) a Rudy (Rudy). (Terva)
  • Natáčelo se v kanadské provincii Britská Kolumbie v lokalitách Green Timbers Urban Forest, Richmond, Surrey a Vancouver. (Terva)