Ostrov příšer (TV film)

Kanada / USA, 2004, 92 min

Jack Perez

Marcus Manton
  • Rainey13

No to zas bylo! :D(30.11.2013)

Já jsem se vůbec nenudil. Fakt. Toto je Ruby, kříženec útočné houby a kraba. 50%(27.6.2009)

CITÁT - To snad není možný, to je vtip!!!......... Příběh začíná útěkem, řevem a první hláškou. Ano je to reklama na MTV, ale věřte, je tam i trocha Rocku a pár super monster. Jo a pár krásných holek, ikdyž některé mají IQ velikosti součtu písmen M.T.V.,ale co se dá dělat, že? Někomu to nevadí:) Naštěstí se to hned rozjede a tak divák moc netrpí. Triky z padesátých let, šmrncnuté barvou, trochou plastelíny, něco z Lega a papírových skládaček. Monstra jsou krásná, hravá, dravá a srandovní. Spousta hlášek, ironie, srandy a také smrti. CITÁT - Můžete si škrtnout další......... Například mě rozesmála scéna "chytání ryb", je to prostě legrace. CITÁT - Hele, něco jsem chytil.......... Vůbec jsem nečekal, že se budu dívat až do konce, moje první myšlenka, před spuštěním, byla, že to po půl hodině vypnu a zahodím. Nestalo se tak. CITÁT - Dá si někdo pivo?......... Pravda, triky jsou strašné, ale kupodivu jsou snad lepší než od Asylum, alespoň se nesnaží na něco si hrát. Tvůrci si prostě hrají a je vidět, že je to baví. V závěrečných titulcích jsou ještě představeni všechna monstra. Například Paní Kudlanka a Pan Kudlanka. Nejnebezpečnější monstrum je nepochybně Ruda, jen jsem čekal, že profesor na konci řekne "nesmíš ho koupat a krmit po půlnoci". Já se bavil 60%(31.12.2014)

Kdepak nějaký Uwe Boll, reinkarnací Eda Wooda je Jack Perez. Tomuhle filmu musím dát tři hvězdy, a to proto, že je tak špatný. Jenže narozdíl od jiných, tenhle je špatný zcela úmyslně. A abych se do toho ještě víc zamotal, není to vůbec špatné... tak. Chce to mít jen smysl pro humor, opravdu zvrhlý smysl pro humor, a mít rád filmové řemeslo včetně všech nadšenců, kteří je dělají především pro svůj dobrý pocit a pobavení... Nedovedu si představit, že by se Ostrov příšer točil kvůli výdělku. Je to prostě prča.(23.6.2009)

• hippyman

pro všechny, co si myslí, že je Carmen ukáže, mám vysvobozující SPOILER! - neukáže :-( ale nebuďte smutní... ;-) 10% [7. PFF Čakovická Be(´)čka](23.6.2012)

• - Jména monster zní: The Queen (Královna), The Soldier ( Voják), Ms. Mantis (Paní Kudlanka), Mr. Mantis (Pan Kudlanka), Piranha Man (Piraní muž), The Spider (Pavouk) a Rudy (Rudy). (Terva)

• - Natáčelo se v kanadské provincii Britská Kolumbie v lokalitách Green Timbers Urban Forest, Richmond, Surrey a Vancouver. (Terva)

• - Role Adama Westa byla pojmenována Dr. Harryhausen. Je to na počest Raymonda Harryhausena, (1920-2013) který byl za svého života scénárista, producent, někdy i herec a hlavně uznávaný průkopník vizuálních efektů. (Terva)