Aria the OVA: Arietta

Animovaný / Drama / Sci-Fi

Japonsko, 2007, 30 min

Předloha:

Kozue Amano (komiks)

Kvalitativně stejné jako seriály, ovšem oproti prvním dvěma sériím je vidět posun na poli animace, některé detaily jsou více vykreslené, některé exteriéry se snaží být více propracované, což ovšem ne vždy pomáhá "kouzelnému" dojmu, který autoři chtějí navodit. Přesto je to pořád krásné a kouzelné a tak i speciální díl naplno splnil má očekávání. 9,5/10(7.1.2016)

Nic nového pod sluncem na Marsu. Čekal jsem ale více informací, na můj vkus toho bylo řečeno dosti málo.(16.8.2015)

I OVA se nese ve stejném duchu jako seriál. Dostal jsem přesně to, co jsem čekal, příjemně se pobavil a dozvěděl se něco navíc. Pěkně to dokreslilo příběh. 9/10(8.3.2010)

No je to v podstate to iste čo v ostatných sériach, no je tu jeden rozdiel. A to je trošku ostrešia kresba, kde postavy občas vyzerali trochu "INAK" v detaile. Možno zvláštnym dojmom pôsobí aj prechod k širokouhlému formátu. No všetko ostatné po starom. Ani neoslnilo ale už som si zvykol, 6,5.(20.2.2013)