Epizody(10)

Blazkowicz

Opatrnost byla od poslední série na místě, ale velké překvapení. První to špatné. Souhlas s Vítečkem, že Snoop Dogg nic moc. Je mi ukradený, navíc tam dělal tužku, takže zbytečnost. A gang Barb taky slabota. Dále pokračuje hodně upozaděný Lahey. Kdo to absolutně válcoval byl J-Roc. Za celou dobu sledování jsem mu nemohl přijít na chuť, až tady. Neskutečné hlášky. Škoda, že po skvělých prvních pěti dílech, to ve zbytku už nebylo tak dobré. "All right. I'll fucking drive you guys, but I'm not coming in!. That's what your old man used to say!" "Under a minute! Under a minute? That's what your mom used to say!" "Fuck my tits with a fucking rainbow! That's what your mama said!" 4-* ()

Víteček

Zatím asi nejslabší řada ze všech, Linka se Snoop Doggem docela špatná. Nemám celkově rád takovou tu meta rovinu, kdy jsou opravdu součástí skutečného světa a lidé je sledují v TV a obdivují je. Barb a její gang mě taky nebavili, ale to jak se jich do posledního dílu zbavili, bylo ještě blbější. Doufám, že do příští řady dojde k výraznému zlepšení, protože tohle je už hodně unavené. ()