Štvorica študentov sa kvôli zlej ekonomickej situácii vydáva hľadať bájny Poklad vekov. Vďaka mape sa skrz temné Slovenské hory dostávajú na tajomný Všehrad. Keď už majú bájny poklad takmer na dosah čakana, ukáže sa, že hrad má stále svojho Pána a strážcu... (oficiální text distributora)

Pedro

Předesílám, že žánr parodie zrovna nemiluji. K téhle jsem se dostal naprosto neplánovaně a bez vlastního přičinění, inu, shlédl jsem ji, přežil jsem to, dokonce jsem docela zasmál. Rozhodně to je počin originální, invenční, ale mám pocit, že množství té invence je vzhledem ke stopáži nedostatečné. Opakování je sice matkou papouška, ale všeho moc škodí... ()

vojo

Jednu hviezdičku si nechávam do budúcna(dúfam, že chalani ešte niečo natočia). Mám Director Cut a ten má len 75 min, takže "hlušiny" ubudlo a nejaké tie drobné nedostatky sa dajú prehliadnuť. Pripíjam si vedrom krvi. ()

drankeryth

Velmi dobry film, robeny amaterskym sposobom:) Film je zabavny a ten upir bol tiez skvely, hlavne ked upiloval jednemu nohu a neskor aj tu druhu. Grotesknych situacii bolo tiez vela a vobec mi to nevadilo ked sa tam nerozpravalo. Ved keby sa tam rozpravalo, tak by to uz mozno nebol taky dobry film a stratil by to svoje specificke kuzlo:) ()

Kolssteyn

Utahaný amatérský film bez nápadu o jednom "nosferátovském" upíru na zřícenině hradu. Druhá část věty sice zní slibně, ale ne v tomhle zpracování a stopáži delší 20ti minut. ()

plagjoklas

Zábavný amatérsky filmík, ktorý mňa ako tvorcu amatérskych hraných filmov veľmi potešil. Má len jedinú chybu. Veľmi dlhý. Skrátenie o 20 minút by filmu iba prospelu. Za to 4* ()

HappyDeath

Jeden z mála studentských filmů který mě nadchnul a pobavil zároveň. Miluji hororové komedie a navíc v němém podání? Paráda :-) Až na ten zdlouhavý konec který se mi zdá opravdu přehnaně zdlouhavý, si zaslouží poctivých a uznalých 80% :-) ()

Darckol

Musím zatlieskať, pretože tento film je dôkazom, že aj bez ťažkých peňazí sa dá nakrútiť snímok, ktorý vás dokáže pobaviť. Mimoriadne ma prekvapilo fungujúce spojenie grotesky s hororovou komédiou plnou nečakane zábavných chvíľok (ešte aj krvavé scény, na ktoré som pomerne háklivý, mi vôbec nevadili). Palec hore aj za hudbu, aby som nezabudol. :) Takže všetci, čo máte záujem o netradične ,,ujeté" nápady - ráčte pozrieť! :) Kiežby sa CZ-SK tvorba uberala aj takýmto smerom! 7,5/10 (videná skrátená verzia) Oh, man, that vampire sewed you other leg! ()

Al44...

Dobrý nápad, ale je to příliš dlouhé a má to na tu délku docela dost nudných pasáží - nesympatičtí herci - téměř nulový děj - není to celkově až taková zábava. ()

Dan

Na takřka zanedbatelnou dějovost poměrně dlouhý film, který trošku nudí - hlavně při opakovaných scénách. Přesto jsem se poměrně slušně bavil při spoustě výborných gagů, inovativního použití některých nástrojů (krumpáč) a krásně parodovaných scén. ()

magu

12 rokov po vzniku tohto filmu nemám absolútne žiadny problém dať mu plný počet! A neveriacky sa pýtam: Kam sa podel Matej Hradský a jeho kamaráti? Je škoda, že v ďalšej filmovej práci nepokračovali. Od prvej minúty som neveriacky otváral oči a potom už aj s otvorenými ústami sledoval, čo že si to ty chlapci dovolili vyrobiť. Veď toto strčí do vrecka všetky projekty nezávislého aj závislého filmu, ktoré kedy boli na Slovensku po roku 1993 urobené. A možno aj pred tým. Je škoda, že tento film je pre slovenskú divácku verejnosť neznámy. ()

LukeKiller

Film od ktorého človek nič neočakáva, lebo už podľa popisu a obrázkov sa to ani nedá. No a potom len čumí a smeje sa, čo sa dá za "nula nula prdlačky" natočiť a že na podarený film netreba nutne milióny, ale skvelý nápad. Mimoradne som sa bavil a dúfam, že sa ešte niekedy niečoho takto brilantného za pár korún od slovneskej produkcie dočkám. 4*, bonusová za rozpočeta že je to študentský film. ()

*HOVNOCUC*

Tento amatérsky film je lepší ako desiatky profesionálnych slovenských filmov, ktoré boli za posledné roky nakrútené! Treba vidieť!!! Za tie akčné scény s krompáčom by som dal aj 6 hviezdičiek :) Chalani, SUPER. ()

blamus

Všetky hviezdy dávam preto, lebo toto je dôkaz že aj s minimálnym rozpočtom v amatérskych podmienkach sa dá vyčarovať kus ktorý má srdce. Mimochodom na "originálnom" DVD priamo od autorov je skrytý bonus v duchu riadneho gore!!! ()

AmunRa

Na amatérskou produkci výborná upírská komedie natočená jako černobílý němý film s umělými kazy, hudbou, honičkami atd. Trochu přehnaná stopáž, ale výborné vtípky jako souboj japonské katany proti motorové pily, řezání nohy pilkou, upír Slncomil, krev stříká jako z hadice. Nakonec ve srovnání s většinou české a slovenské profesionální produkce to zase tak amatérské není. ()