Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V jednom americkém městečku za dramatických okolností vyhořel klášter. O čtyřicet let později si jeho ruiny vybere skupina teenagerů jako místo pro zasvěcovací rituál pro jednoho z nich. Ti však netuší, že duše zemřelých jeptišek stále v klášteru přebývá a touží po pomstě. Když se k tomu přimotají i vyznávači ďábla, je o zábavu postaráno. (Šakalík)

(více)

Recenze (25)

hladass 

všechny recenze uživatele

V podstatě souhlasím s riccim.s... Úvodní dvě minuty jsou výborné, doslova vás posadí na prdel a srovnání s Night of the Demons taky sedí... Objevit se někde na chvíli Angela, považoval bych The Convent za čtvrtý díl téhle série... Předností filmu je jeho krátká stopáž, takže se divák nestihne ani chvíli nudit... Jediné, co mě hodně štvalo, byly triky... Chápu, že je to nízkorozpočtový film, ale triky jsou opravdu hrůzné, proto nemůžu dát plný počet... ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

Jeptiško zubatá, má bude odplata!“ Pětihvězdičkový úvod. Mladá drsňačka se žvárem v hubě nese do kostela kanystr benzínu a při You don't Own Me od Lesley Gore dává jeptiškám rozhřešení i poslední pomazání. To první baseballovou pálkou, to druhé brokovnicí. I gothic girl Mo byla šik a namachrovaný Frijole „dostanu se jí do kalhotek, dejte mi pět minut“ měl potenciál. Bohužel následoval sestup do pekla, pohříchu jen scenáristického a režisérského. OMNISUCCUBUS: [][] Mám tři otázky. Ψ Jak vůbec Mendeze napadlo točit film „80's horror look“, když tenkrát teprve tahal kačera? Ψ Který škodolibý dacan mu poradil místo krve použít červený Primalex a na démony diskotékové třpytky a barvičky jak z leporela? Ψ A nevíte někdo, proč démonem posedlí adolescenti cupitají aka gejša a třesou se při tom jak sulc? [][] K tomu rádoby satanisti a jejich šéf, trapná parodie na Marylin Mansona. Hnus, velebnosti. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

„The Convent“ je film, který mě bavil. A jsem si jistý, že se najdou lidé, kteří ho budou milovat. Stejně jako se najdou ti, co tenhle film neosloví a možná ho budou nesnášet. Ale ta snaha natočit něco, co má ducha své doby, co se snaží pobavit a má k tomu nejen potenciál, ale také ho využívá, to je prostě něco, co musím ocenit. V některých případech komedie i horor opravdu stály za to a fungovaly vedle sebe. ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Hororová rádoby splatter komedie, která začíná jako příjemné béčko a která končí jako vážně nelzebratelné céčko. Zelený oči a modrý zuby jsou už fakt známka hodně špatného filmu, ale já se na těch 80 minutách i slušně zasmál ve stavu nezachytitelné mozkové aktivity, navíc jsem si díky úvodní sonze příjemně vzpomněl na Bound, takže s žirafím nadhledem dávám 50%. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

A máme tu hrniec, ktorý vie, čo sa v ňom bude variť. A kuchára, ktorý síce ide ako samouk, ale občas sa mu podarí nejaké to ,,mangiare,, priviesť k chuti. Áno, sú to blbé reči, ale podobne je na tom aj samotný snímok. Coolio v najhoršej kreácii svojej filmovej kariére, buzerantské vtípky, Adrienne Barbeau ako cougar madafaka bitch a partia teens ( ktorý vyzerajú staršie ako ich postavy ), vystupujúci ako z hororového šlabikára. A do toho skvelé masky a gore. Prednes a dopad mierne, MIERNE nadpriemerný. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama