poster

Uninvited, The (TV film)

Horor

USA, 1996

Režie:

Larry Shaw

Střih:

John A. Barton

Scénografie:

Anton Tremblay

Kostýmy:

Kathryn Shemanek
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

  • Campbell
    ***

    Jedna rodinka si koupí dům ve kterém se kdysi stala vražda, ze začátku se zdá být všechno idilické, dobří sousedi, pěkný dům, prostě všechno skvěle, ale postupem času zjistí že s domem není něco v pořádku. Naprosto triviální příběh který hlasá že se skutečně stal. Největší nevýhodou je to že film vypadá opravdu až moc levně. Nicméně samotné scény se strašením jsou zajímavé a nejednou mi připoměly Poltergeista, celej film uběhl příjemně ale režisér mohl vynechat nějaký naprostý zbytečnosti typu, hezké barevné světýlka. Rozhodně překvapení škoda jen že tak málo známý. BTW film je známej i pod názvem Victims of haunts.(25.12.2012)

  • vitekpe
    ****

    Prijemnej tv sci-fi horurek s krasnou Sharon v hlavni roli. Je to udelane s nadhledem, coz je fajn. Udajne podle skutecnych udalosti, nicmene to nehraje zadnou roli. Zname tez jako "Victim of the Haunt". P.S.: ...a Sharon je bezvadna! Takovou zenu by chtel kazdy. :-) 4-(28.2.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace