Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Doktor Henry Moorehouse (Robert Brettenaugh) je zapálený vědec zkoumající buněčnou strukturu. Spolu s asistentkou Gemmou (Alexandra Bard) se snaží jednou provždy zlikvidovat virus jménem rakovina. Podle výpočtů jde vše podle plánu, ale ve skutečnosti není nic tak růžové a prvotní nadšení a pokusy se začnou měnit v peklo! (Rodriguez)

(více)

Recenze (14)

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Zapálený vedec vymýšľa a vymýšľa, až sa zamotá s nebezpečným parazitom, ktorý ho postupne začne ovládať... Snažiac sa (ne)nápadne sparazitovať napr. Cronenbergovu Muchu, sa tento malý a slabý horor svojimi nekvalitami pekne zaviera do škatuľky s ostatnými; takmer všetkými modernými body-horormi posledných rokov. Pretože ako oni - tak aj tento - stojí v podstate za hovno. Otupný zážitok. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Lékař, v touze vyvinout lék na všechno od HIV přes rakovinu až po kašel, vytvoří umělý organismus, který se tak trochu vymkne kontrole. Tématicky tedy nic světoborného, ale zpracování je zvláštní a to občas i zajímavým způsobem, protože Ward ve své režijní prvotině celkem úspěšně mixuje krvavé scény s těmi psychotickými, přičemž ty druhé převažují, což není moc na škodu. Samozřejmě dala by se tu vypilovat hromada věcí, ale na debut má film slušnou úroveň. A překvapili i představitelé doktora a jeho asistentky, takže za mě lepší dobrá a Warda si píšu na seznam sledovaných. 65% ()

Reklama

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Takže tentokrát hororík z prostredia lekárskych experimentov. Doktorko by totiž rád objavil univerzálny liek na všetko a vytvoril živý organizmus, ktorý ho (podľa očakávania) nainfikoval a tak začal bažiť po krvi. Nebolo to špatné. Pár nechutností, pár vraždičiek a pár pekných, krvavých úkazov. Trochu ma mrzelo, že sa ten vedec zmenil viac psychicky ako fyzicky. Nebránil by som sa totiž, keby sa zmenil na nejakého zdegenerovaného mutantíka (dokonca som si spomenul na starú dobrú "The Fly"). Možno, keby tvorcovia ukázali svoj talent aj v maskách, šiel by som s hodnotením vyššie. Napokon to však ostalo len v medziach solídneho psycha. Určite jedna z tých lepších noviniek. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

„Strange Blood“ je snímek, který až moc hraje na jistotu a není ve svém tématu ani trochu objevný. Prostě šílený vědec, který udělá něco, co změní jeho a jeho život a ohrozí ostatní, kteří jsou mu blízcí. Není v tom ani trochu inovace, ale prostě je to natočeno celkem dobře a díky tomu, že to je v závěru i pořádně krvavé, si to podle mě alespoň to průměrné hodnocení zaslouží. ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem po první polovině nějakej pořádnej odvaz, že se ta nuda konečně rozplyne....zklamání. Jak to vše začalo, tak i skončilo. Jeden doktůrek se zabývá buněčnou teorií, aby zníčil jakýkoliv druh rakoviny. Při pokusech se neštastně nakazí a zmutovaný virus ho vyléčí. Jenže to není jediné co mu virus způsobí....to hlavní teprve příjde! 40% ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama