poster

A Thief Catcher

Krátkometrážní / Komedie

USA, 1914, 8 min

Režie:

Ford Sterling

Producenti:

Mack Sennett
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Scraffy
  ***

  Prvý film, kde sa objavil legendárny Charles Chaplin. Síce v malej role, ale to nevadí, pretože tento film nie je o ňom. Celkom som sa bavil.(25.1.2018)

 • xxmartinxx
  **

  Je bizarní vidět Chaplina v (malé) roli policisty, to snad nikdy jindy neudělal, ale to je tak vše, čím tahle groteska vyniká. A to není mnoho!(14.11.2012)

 • corpsy
  ***

  Hľadím na to, len ako na raritu. Jeden z prvých filmov, kde sa objavil legendárni Charles Chaplin. A tak by som sa čudoval, ak by aj v tej dobe túto grotesku prijali s aplausom.(27.4.2017)

 • Rapaport
  **

  Průměrná groteska. Charlie Chaplin, zde má jen malý štěk na pár sekund.(28.1.2016)

 • LegoMan69
  ***

  Je to klasická stará groteska, která nemá nic "extra" (nějaké slavné pamětihodné scény) nicméně jako groteska nezklamala. Zápletku pochopíte je to i vtipné, herci nejsou vůbec špatní. Mě osobně to pobavilo, ale víckrát bych se na to nekoukl asi. Chaplin tam je na pár sekund, takže jestli na to chcete koukat jako na nejstarší Chaplinovku, budete zklamáni.(15.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace