Šestadvacetiletá úspěšná animátorka Wani žije s laskavým, o rok starším Junhem, který se pokouší prorazit jako scenárista. Žijí spolu obyčejným, ale poklidným životem a na první pohled tvoří sehraný pár. Přesto se zdá, že se nad vztahem vznáší temný, zprvu sotva postřehnutelný stín. Junha dává do vztahu mnohem víc lásky než Wani a mezi oběma nenápadně houstne napětí a roste neviditelná bariéra. Je stále patrnější, že její příčiny mají kořeny v minulosti a vzpomínkách, které jsou pro Wani stále příliš silné na to, aby je dokázala překonat a začít nový život. Její tajemství se začne nepádně poodhalovat v okamžiku, kdy nečekaně na pár dnů přijíždí na návštěvu její energická kamarádka So–yeong. Je to Wanin nevlastní bratr Min, jehož stín se nad vztahem vznáší? A co se stane, když Junha pochopí pravdu? Ustojí jejich vztah těžkou zkoušku? (nash.)

vett

A tohle bylo jako o čem? Ona je celou dobu chladná jako psí čumák a pak se jednou rozbrečí, z čehož má jakože divák usoudit, že byla vlastně celou dobu strašně zamilovaná? No tak to tvůrcům teda nežeru. Velmi velmi slabé tři (vesměs za tu kreslenou část), o kterých radši nebudu moc přemýšlet, protože by se z nich mohly stát hvězdy jen dvě. Tak nakonec jsem přemýšlela a vážně měním na dvě, protože by to vůči filmům, kterým jsem dala tři hvězdy bylo nefér (tohle prostě na tři hvězdy pro mě není). ()

Časové pásmo bylo změněno