Rozprávka o zelenom dinosaurovi, ktorý je pravdepodobne posledným svojho druhu. Spriatelí sa so šiestimi mládežníkmi, s ktorými následne zažíva veľa dobrodružstiev. (Marek1991)

JohnnyD

Typický animovaný seriál, ktorých hŕba vznikla v 80tych a 90tych rokoch a boli sme nimi kŕmený na nemeckých a neskôr aj našich televíziách začiatkom v 90tych rokoch. Tentokrát o cool poslednom dinosaurovi, ktorý hral na ružovej elektrickej gitare. ()

Marek1991

Keby sa jednalo o zvučku, tak to má odo mňa asi plných 5 hviezdičiek. Veď ten úvod už spomínaný - "Denver, jeden z posledných, priateľ na dobré a na zlé dni..." Dej však ničím neupútal, animácia bola celkom fajn, ale postavy a príbehy neboli nič moc. ()

curunir

,,... DENVER, JEDEN S POSLEDNÝCH, PRIATEĽ NA DOBRÉ I NA ZLÉ DNI..." __Jejda nene, toto som pozerával cez víkend ráno v Kakau na stanici s písmenom "M". No vtedy to bola paráda, teraz som si hodnotením už nie taký istý, takže kompromis. (1. komentár filmu) ()

Marius_ss

Slovenský názov - Denver, posledný dinosaurus (TV Markíza - cca 1998). Jedna hviezda navyše za podarený slovenský dabing a intro. ()

KapitanKuraz

Keď som bol asi tak tretiak na základnej miloval som tento seriál, mal som dokonca škrečka Denvera posledného škrečkosaura. No k seriálu. Artom zaujme aj dnešnú generáciu, čo je na tak staré animáky rarita a to že to má prázdny príbeh je deťom fuk, hlavne že sa to hýbe a má to akciu. ()