Režie:
Sun ChungKamera:
Ngai Kai LamHrají:
Lung Ti, Michael Wai-Man Chan, Wah Yuen, Alexander Sheng Fu, Fei Ai, Lily Li, Jamie Luk, Bun Yuen, Austin Wai, Teresa Ping Ha, Eddy Ko, Robert Mak, Shih Szu (více)Obsahy(1)
Bohatý, ušlechtilý, slušný a talentovaný šermíř Tuan Changqing (Ti Lung) bojuje pro čest a slávu. Na druhé straně si to ležérně kráčí chudý, opovrhovaný, přesto nedoceněný Xiao Dao (Alexander Fu Sheng), který bojuje jen v případě potřeby. Tuan nadále vyhrává duely a užívá si svůj perfektní život v blahobytu, zatímco Xiao propadá hazardním hrám a jeho dluh se stává neúnosným a je nucen začít pracovat v kasinu jako vyhazovač. Shodou náhod si jej a Tuana najme dcera bosse kasina a začíná tak dobrodružství plné soubojů a intrik. (Epistemolog)
(více)Hrají
Lung Ti
Čína
Nejlepší filmy:
Výkřik žlutého orla (1978)
Legenda o opilém Mistrovi (1994)
Klan nindžů (1981)
Michael Wai-Man Chan
Hongkong
Nejlepší filmy:
Wang bu liao (2003)
Sha shou hu die meng (1989)
Ren zhe wu di (1982)
Wah Yuen
Hongkong
Nejlepší filmy:
Zhong tai quan tan sheng si zhan (1974)
Chu liu xiang (1977)
San shao ye de jian (1977)
Alexander Sheng Fu
Hongkong
Nejlepší filmy:
Výkřik žlutého orla (1978)
Tang ren jie xiao zi (1977)
Šaolinští mstitelé (1976)
Fei Ai
Hongkong
Nejlepší filmy:
Chu liu xiang (1977)
San shao ye de jian (1977)
Shen da (1975)
Lily Li
Hongkong
Nejlepší filmy:
Mladý mistr (1980)
Eight Diagram Pole Fighter (1984)
Mistr Shaolinu (1979)
Jamie Luk
Čína
Nejlepší filmy:
Výkřik žlutého orla (1978)
Tang ren jie xiao zi (1977)
Wang bu liao (2003)
Bun Yuen
Hongkong
Nejlepší filmy:
Výkřik žlutého orla (1978)
Zhong tai quan tan sheng si zhan (1974)
Opium and the Kung Fu Master (1984)
Austin Wai
Čína
Nejlepší filmy:
Xing mu zi gu huo zhao (1979)
Výkřik žlutého orla (1978)
36. komnata Shaolinu (1978)
Teresa Ping Ha
Hongkong
Nejlepší filmy:
Hrdinové z východu (1978)
Tang ren jie xiao zi (1977)
Chu liu xiang (1977)
Eddy Ko
Čína
Nejlepší filmy:
Výkřik žlutého orla (1978)
Marťan (2015)
Tian shi zhuang xie (1983)
Robert Mak
Nejlepší filmy:
The Martial Club (1981)
Can que (1978)
Opium and the Kung Fu Master (1984)
Shih Szu
Tchaj-wan
Nejlepší filmy:
Výkřik žlutého orla (1978)
Zhong kui niang zi (1971)
Chrám Shaolinu (1976)
Jenny Tseng (vypravěč)
Macao
Nejlepší filmy:
Výkřik žlutého orla (1978)
Tang ren jie xiao zi (1977)
Gong woo lung foo moon (1987)
Kara Hui
Čína
Nejlepší filmy:
The Martial Club (1981)
Tang ren jie xiao zi (1977)
Eight Diagram Pole Fighter (1984)
Alan Kwok-kuen Chan
Macao
Nejlepší filmy:
Legenda o opilém Mistrovi (1994)
San de huo shang yu chong mi liu (1977)
Chu liu xiang (1977)
Chi-Tai Lam
Nejlepší filmy:
Can que (1978)
Lepší zítřek 2 (1987)
Dva šampioni Šaolinu (1980)
Wai-Man Tam
Nejlepší filmy:
Hard Boiled (1992)
Wu di xing yun xing (1990)
Dva šampioni Šaolinu (1980)
Hung Lui
Nejlepší filmy:
The Martial Club (1981)
Hrdinové z východu (1978)
Výkřik žlutého orla (1978)
Gwa-Pau Sai
Čína
Nejlepší filmy:
Tang ren jie xiao zi (1977)
36. komnata Shaolinu (1978)
Can que (1978)