Dokonalý muž

Uomo perfetto, L'

Komedie

Itálie / Velká Británie, 2005, 92 min

Luca Lucini

Rozpočet €3miliónyTržby Celosvetovo $1,881,273(17.7.2010)

• luxuska

nevím, proč jsem se na to vůbec dodívala...opravdu hodně promrhaných 92 minut života.(11.4.2010)

Po dlouhé, předlouhé době jsem viděl kvalitní italskou filmařinu se vším všudy. Když opomenete pár zbytečných gest před i za kamerou, vyjde vám z toho lehce nadprůměrný romantický snímeček s dramatickou zápletkou o mladé úspěšné ženě, která v životě neví co chce, ale ví, že to potřebuje.!!! :-)(8.6.2011)

Romantická komedie na téma Pygmalion (v obráceném gardu) není špatným filmem, ale k nejlepším kouskům tohoto žánru jí chybí lehkost a šarm i propracovanost vedlejších postav. // Tak brutální product placement (tablety proti celulitidě) jsem snad ještě neviděl - v závěru vidímetéměř kompletní reklamní spot.(10.4.2010)

Ze začátku to byla malinko nuda, ale pak se to celkem slušně rozjelo. Konec moc předvídatelnej nebyl. Dobře se na to koukalo. Hudba super a i herci se mi hodně líbily. Celou dobu to bylo na slušný tři hvězdičky, ale nakonec ty čtyři dám, i když je to pořád mezi.(29.2.2012)