Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Rodinný

Recenze (838)

plakát

Já, Simon (2018) 

Hodně povedený snímek. Dost mě zaujal soundtrack a herci byli taky fajn. Myslím si, že námět byl hodně dobře zpracovaný. 85% a určitě jsem tento snímek neviděla naposledy.

plakát

Špindl (2017) 

Upřímně? Čekala jsem to daleko horší. Na odreagování k vínu úplně ideál :). O kvalitě filmu se radši vyjadřovat nebudu ... A příště bych si to už asi nepustila. Bohužel český film v dnešní době spadl hodně hluboko, takže vážně nemůžete čekat zázraky ... 50%.

plakát

Bajkeři (2017) 

Další zbytečný český film, bez kterého bychom se v klidu obešli ... 15%.

plakát

Nejsledovanější (2017) 

Nevim no, moc mi to jako dokument nepřišlo ... A co si myslím o tom celém youtube fenoménu? O těch lidech vůbec nevím, co si myslet. Přiznávám se, že občas na nějaký video taky kouknu, ale že bych u toho seděla celý hodiny jako ty děti, co byly ve videu, to fakt ne ... Některá tvorba se mi líbí. I když mi přijde, že většina těch lidí točí jen blbosti. Málokdo to fakt umí. A to nemluvím jen o youtuberech, co byly v tomto dokumentu. Někdy mi přijde, že tohle všechno moc umění není. Videa celkově sledují hlavně děti do 15ti let a je docela šílený si uvědomit, že youtuběři jsou pro ně nějakým způsobem hrdinové. Myslím, že jsou to obyčejní lidi, co se jednou začali nudit a tak začali točit videa, vydělávat si tak a pak ty peníze utrácet za drahý auta apod ... Pak mi přijde docela ujetý se tím vším ještě chlubit na sociálních sítích a ve vlogu ... Dnešní doba je vážně zvláštní. Lidi by měli jít spíš ven než koukat celý hodiny tupě na youtube. A nemyslím si, že je dobrý nápad takhle ve filmu ukazovat svoji rodinu a děti ... Ale je to jejich volba ... Pak ať se potom nediví, že ztratí svoje soukromí. Toť asi vše, co jsem k tomu chtěla napsat. 50%.

plakát

Dům u dálnice (2008) 

Dost psycho film. Určitě není pro každýho. Ve mě ale něco zanechal. Hodně mě zaujal námět. Asi proto, že byl dost originální a neobvyklý. 80%.

plakát

Střed mého světa (2016) 

Není to můj úplně první německý film s touto tématikou, co jsem viděla. A musím říct, že Němci jsou v tomhle žánru fakt bezkonkurenční. Nedávám sice plný počet hvězd, ale za shlédnutí určitě stojí. 85%,

plakát

Hasta la vista! (2011) 

Čekala jsem mega film a realita byla úplně jiná. Někteří herci mi sedli, někteří ne. A to mi bohužel dost vadilo. Dějově jsem měla taky jiný očekávání. Myslela jsem si, že tam bude víc scén s nabalováním vytoužených slečen hlavní trojicí. Takových scén tam bylo na můj vkus hrozně málo. Škoda. 60%.

plakát

Zázraky z nebe (2016) 

Příběh podle mě určitě špatný nebyl, ale dost mi vadilo to přehnaný modlení ... Na to vážně moc nejsem. Dost to kazilo dojem z celého filmu. Jinak herecké výkony byly sympatické. Jedno shlédnutí mi úplně stačí. 55%.

plakát

Rande pro šílenou Mary (2016) 

Čekala jsem mnohem víc. Téma i hodnocení vás ostatních ve mě vyvolalo pocit, že to bude pro mě nezapomenutelný film. Bohužel jsem se mýlila. Nemůžu říct, že bych se u filmu nudila, to ne. Ale celkově mi tam prostě něco chybělo. Tohle téma se dalo využít určitě daleko líp. 60%.