Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Thriller

Recenze (607)

plakát

Narcos: Mexiko (2018) (seriál) 

2. a 3. série bohužel viditelně vadne, obsahuje hodně vaty - pětiminutové loučení s kroužící kamerou, nekonečné zamlklé / zamyšlené / zamračené pohledy, mudrlantské hovory s manželkami, sestrami, duchovními, úplně zbytečné a s tématem nesouvisející (nebo jen okrajově) dějové linky (místní policajt, noviny). Kolumbijské série jsou výrazně lepší - atmosféra, napětí, spád.

plakát

Tváří v tvář (1967) 

Vývoj děje, založený na prudkých obratech charakterů hlavních postav, mi neumožnil vnímat film jinak než bizarní rádoby filosofickou hříčku...

plakát

1939 (1989) 

Při hodnocení filmů nepoužívám slovo nudný, ale tady je naprosto namístě. Jalové dialogy, kostrbaté posouvání děje, nadužívání tragického výrazu u hlavní postavy, nulová atmosféra. Zůstávají jen ty kostýmy...

plakát

Pád anděla (2019) 

Mimořádně stupidní akčňák, alespoň vzhledem k účasti několika herců z širší špičky. Od Butlera bych takovou kokotinu snad i čekal, ovšem od Freemana ne...

plakát

La Route de Salina (1970) 

Fotogenická Mimsy a žlutý kabriolet v sopečné krajině, to jsou veškeré klady. Námět na tři řádky, rozepsaný do stupidních dialogů a úsměvy jako z návodu pro rozcvičování mimických svalů.

plakát

Cid (1961) 

Kostrbaté postrkávání dějové káry, strnulé těžkopádné obrazy, toporné divadelní herectví...

plakát

Hra na oliheň - Série 1 (2021) (série) 

Poctivé 3* m.j. za výraznou stylizaci a vlastně i za skutečnost, že jsem 1. sérii dokoukal bez nějakého většího sebezapření. Vadila mi výrazná divadelnost jak v režii, tak v herectví. Námět samozřejmě není nic nového pod sluncem, jde vlastně o do krajnosti dovedenou verzi reality show typu Survivor.

plakát

Dámský gambit (2020) (seriál) 

Přitažlivý líbivý vizuál, minimálně pro šachisty i téma a prostředí, v hlavní roli velká, v maskérně umně vytvarovaná kukadla. Ovšem příběh? První epizoda (dětství) OK, ale zbývajích 5,5 hodiny si scénář vystačí s jednoduchým schématem turnaje + závislosti.

plakát

Camino (2008) 

Běžně slzím už při pohledu na koťátka v košíku, natož při dětském utrpení, ale tato nevkusná prvoplánová ždímačka a agitka ve mně vzbudila jen odpor a pohrdání.

plakát

Drsňák (2006) 

Ta nablblá klipová hudba spolehlivě rozbila veškerou dramatičnost.

Ovládací panel
5 bodů

Reklama

Reklama