poster

Pau mui

 • Hong Kong

  豹妹

 • Hong Kong

  Bao mei

 • anglický

  Her Name Is Cat

 • Velká Británie

  The Huntress: Her Name Is Cat

Akční / Romantický

Hong Kong, 1998, 86 min

Režie:

Clarence Ford

Kamera:

Edmund Fung

Hudba:

EMP

Producenti:

Jing Wong
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • kinderman
  ****

  Rozvádějící se policista z Hongkongu (Michael Wong) se zamiluje do krásné čínské vražednice (Almen Wongová), která v HK likviduje šéfy podsvětí. Romantika kořeněná erotikou, neobvyklé kamerové úhly, výrazně barevné tónování a především slušně zvládnutá akce. Ve finále, které se zčásti odehraje v kostele, zní zcela nevhodně hudba vykradená z nějakého satanského hororu (pokud to není rovnou Goldsmithův soundtrack z The Omen).(29.12.2015)

 • MickeyStuma
  ***

  Krapet neobvyklí akční snímek z produkce HK, kde se k jejich typickým svižným akčním sekvencím mísí melodrama, romantika a dokonce i art. Michael Wong tu ztvárnila policistku a sexy dračici v jednom, což je v tomto případě vskutku nezvyk. Jenomže akce je jedna věc a milostné melodrama spojené s romantikou věc druhá. Akce nezklame a má patřičný drive, ale jakmile se do toho vmísí ono melodrama s uměleckou kamerou, což znamená neobvyklé úhly pohledu a optiky, je zprudka šlápnuto na brzdu a to doslova až na podlahu a začne se to neúměrně táhnout. Prostě to dohromady nějak nejde. Erotický nádech některých scén už je jen jako doplněk. Námět není špatný, ale buď bylo potřeba rychlé tempo kvůli akci, anebo prostě přibrzdit a zachovat melodramatickou atmosféru po celou stopáž. Takhle opravdu ne.(14.3.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace