1 Night in Paris

všechny plakáty
Pornografický
USA, 2004, 62 min

Paris Hilton so svojim priaťelom v Paríži kde prežili asi najväčšie dobrodružstvo svojho života. Tento dokument vznikol aby ste aj vy videli čo sa tam všetko udialo, či ich tá noc vôbec zmenila a čo v nich zanechala. (ScarPoul)

CageDepp

Já bych to teda tak hrozně neviděl, protože já mám rád hubený holky a když je blondatá tím líp. Paris aspon ukázala, že i když je bohatá, tak né že by si jenom nechala, ale taky to umí vrátit. A docela jí to šlo. Mě přijde roztomilá. Po druhém zkouknutí zvyšuji na 4 hvězdy. ()

Fanucci

Tahle nahrávka je romantického žánru? Tak to jsem netušil...:-) Jinak souhlasím s Tsunami X. Dědička hotelového impéria je opravdu velice zručná. ()

lakikaki

Panebože! To aj takéto niečo sa dostalo na ČSFD?! A má to aj plagát?! Kam to tu speje? Jedna hviezdička za "filmovú" hviezdičku, ktorá tu odvádza svoj zatiaľ najlepší herecký výkon. ()

eye candy

1 Night in Paris je erotický horor, v hlavní roli účinkuje matka tereza, patronka zaběhnutých zvířátek a dědička skromných statků, které ji nasyslili pod polštář Hiltnovci Barron a Conrad. V tomto hororu naštěstí neteče krev(1*) a je zde i téměř dokumentární formou zaznamenán fyzický projev lásky, který přední sexuologové v čele s Radimem Uzlem odborně nazývají píchačka(2*) ()

Aven

Kdyby nešlo o Paris tak by tohle naprosto nikoho nezajímalo......no ikdyž se dá polemizovat o jejich sexuálních kvalitách tak je to pořád dobrej babáč:)..no a ta její luxusní postavička v černým spodním prádlu s podvazkama............hmmmmmmmmmm ()

nevermore

Já jsem za tu nahrávku rád, aspoň má ta sviňa nějakej oficiální černej puntík. A jinak ten chlápek to je pěkněj ha*zl :D Hlavně jak se nechala slyšet, že se nikdy nenafotí nahá, no myslím, že na to už fakt teď nikdo nečeká :) A to: "Don´t talk to me like to an animal" byla taky perla ()

PetrPan2

Teda označit "domácí porno" za dokumentární film, vyžaduje opravdu velkou dávku eufemismu... ale budiž, pro pobavení široké veřejnosti, proč ne... ale na dokumentární ČT 2 to asi vysílat nebudou :o) Jenom navrhuji přidat do titulku Paris Hilton jakožto režisera a scénaristu... ()

Lukoboss

Tak za prvé by mě vůbec nenapadlo, že tohle najdu na ČSFD, ale dobrý. A za druhé to hodnotím takhle vysoce jen z toho důvodu, že Paris s tímhle sextape konceptem přišla víceméně jako první (já vím, ještě před tím Pamela :D) a její kariéra je na podobných věcech založená. Jinak řečeno, nebojí se ničeho a pro slávu udělá cokoliv. Stala se z toho téměř "prestižní" záležitost, a pokud dnes nějaká celebrita nemá takovouhle vlastní nahrávku (pěkně vydanou pod nějakou společností a nejlíp ještě se sponzoringem atd.), tak teda není vůbec IN. ()

rozbris

Dokument o Paris Hilton, který je tak akorát na podívání jak vypadá a pak na klasické proklikání e do konce tohoto únavného a nic neříkajicího porna. Trvá to 63 minut, ale stačí u toho strávit necelý 3 minuty. ()

wosho

Toto snad hodnotit jako film nejde,vždyť je to domácí video co se obskůrním způsobem dostalo na trh a i do této databáze ()

I.AM.NOT

Nekvalitně natočený nekvalitní sex s velmi kvalitní celebritou (z hlediska známosti) 1/5 za vtipný název a odvahu uveřejnit sexuální trápení v ložnici s Paris. ()

Prochy38 odpad!

Stejně jako Pamela A. a Tommy Lee. "Film" o hovnu, kde celebrita .... s bůhví kým. Úroveň "filmu" těžký podprůměr. Jestli to mělo mít nějaké poselství, tak fakt nechápu. Jestli to mělo být porno, tak to ani omylem. Jak Paris můžu, tak tohle nejde hodnotit jinak... ()

Phat K

Snímek s obrovským potenciálem, který se však díky prachbídnému výkonu "kameramana" řadí pouze mezi žánrový průměr... ()