Čarodějky

Horor

Velká Británie, 2006, 91 min

James Eaves
  • drankeryth

Wow to je teda zazrak:))) Zensky ekvivalent na Bladea, ale v trapnom prevedeni. Hlavna hrdinka je upirka a zabija zlych upirov, ako Blade. Tu okrem upirov sa aj zamiesali carodejnici, ktori boli trapni a smiesni, napriklad ked sa carodejnici s palicami bili s nasou hrdinkou. Prevedenie subojov by aj lepsie spravili riadne opiti bezdomovci,,he he. Maly liliputansky upir a jeho obrovska druzka kade chodili tam aj zabijali, ako napriklad ked stopli kamion v ktorom sedela rodinka. Za okamih ukazali, vsetkych do jedneho vysatych od krvi. Toto vrazdiace duo posobilo komickym dojmom a troska tento film aj osviezili, ale to je dost malo k dobremu filmu, preto len davam jednu hviezdicku, ktora tento film z biedy nevytrhne:)))))))))(15.1.2011)

• Z0oMb3E

Aký je rozdiel medzi serióznym odpadovým béčkom a obyčajným jednohviezdovým a teda zlým filmom? V echtovkách môžeme vidieť mrte cicatých vypatlaniek, ktoré sú tak naivné, že roztiahnu nohy i pred pomocným osvetlovačom a len pre pocit, že je to pre ne priama cesta na červený koberec. A potom sú tu obstarožné zrúcaniny, ktoré svoju expiráciu dosiahli i v rámci ukrajinských noriem. A práve jedna taká dostala priestor i tu. Tu vo filme, ktorý vizuálom pripomína najamatérskejšie gayporná z osemdesiatych rokov. Herci detto. Inak mi je už jasné, prečo na obale nie je väčší detail na ksichta. Klaudiine kožáky a niečo, čo pripomína kozy, určite pritiahnu nejedného týnedžera s nevyužitou rannou erekciou. Škoda však, že relita nepomôže ku povstaniu ani tomu najoptimistickejšie naladenému dôchodcovi. Skrátka horor, pri ktorom hrozia nekončiace krvavé hnačky.(8.7.2013)

• SOLOM.

Snímek Čarodějky je pro mě velikým zklamáním a ztrátou času. Nechápu jak bylo možné, že jsem ho nemohl v našem okolí vůbec sehnat a narazil jsem na něj až v tom nejzapadlejším tabáku našeho města. Zřejmě si ho lidi spletli se stejnojmenným seriálem a až doma zjistili, co že si to koupili. Každopádně na něj asi nikdy nezapomenu.Skoro všechno v tomto filmu bylo špatně. Ohraný scénář, naprosto otřesné speciální efekty a triky: ještě ted si živě vybavím tu borku, jak z jednoho metru pálí z kulometu do toho svázaného upíra a z celého zásobníku ho trefí asi 3-4krát. Navíc ty žluté zálesky, když zabila upíra mi přišli, jako když sleduju nějakou sci-fi hru, kdy kouzlíte a přes celou obrazovku přeletí žlutý blesk.(24.4.2010)

• Lady ButterFly

Kdybych těch deset korun, které jsem za DVD dala, věnovala nějakému sociálně slabšímu na rohu, beze sporu bych udělala lépe; homelessa bych potěšila a sobě bych ušetřila hodinu a půl absolutního utrpení...Jen velmi nerada dávám hodnocení "odpad!", ale tady fakt nemůžu jinak...Ani ten liliput mě nepřesvědčí o *... Na koho se mohu obrátit, aby mi vrátil tu hodnu a půl života?(11.2.2013)

• Jimmi

Velka skoda tych otrasnych efektov a celkoveho nadychu amaterskosti.Inak to bol celkom do pohody film.Velmi sa mi pacilo postupne predstavovanie nepriatelskych upirov a inych nepriatelskych tvorov.Herecke vykony boli fakt otrasne hlavne ten typek s divnym ucesom "vynikal".Ale nasli sa tam aj celkom usmevne pasaze(v dobrom) a za to prihadzujem hviezdicku.Takze 2(9.11.2007)