poster

Čarodějky

 • Velká Británie

  Witches Hammer, The

Horor

Velká Británie, 2006, 91 min

Režie:

James Eaves
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ***

  Panebože to byl shit. Fakt byl problém to dokoukat, ale díky tomu trpaslíkovy a pár scénám musím dát 3*. Film je samozřejmě blbost, ale dokonale se na to kouká. Herci byly tragičtí, hudba vykradená. Efekty sice ušly, ale jakmile se tam objevily ty divný týpci v kápi tak měly hodně srandovní držku. Nějaká krev tu je ale gore žádný. Nevím jestli odpad! Nebo nechám ty 3*.(14.8.2010)

 • Jimmi
  **

  Velka skoda tych otrasnych efektov a celkoveho nadychu amaterskosti.Inak to bol celkom do pohody film.Velmi sa mi pacilo postupne predstavovanie nepriatelskych upirov a inych nepriatelskych tvorov.Herecke vykony boli fakt otrasne hlavne ten typek s divnym ucesom "vynikal".Ale nasli sa tam aj celkom usmevne pasaze(v dobrom) a za to prihadzujem hviezdicku.Takze 2(9.11.2007)

 • MM_Ramone
  *

  Od tohto anglického snímku ma dlho odradzoval jeho tuzemský distribučný názov. "Čarodejky", čo už to len môže byť? Iste nejaký nezmysel pre teenagerov. No dnes som si to predsa len pozrel. Príbeh o nesympatickej upírke Rebeke bol príšene nudný a nehorázne stupidný. Skoro som to ani nezvládol dopozerať do konca. Je mi zle z toho, čo sa v súčastnosti prezentuje ako vamp horror. Voľakedy to býval zaujímavý a rešpektovaný horrorový subžáner. A teraz sa točia len takého trapné sračky alebo ešte trapnejšie romantické zvratky. Toto bola teda fakt poriadna kokotina. *(22.11.2016)

 • Lady ButterFly
  odpad!

  Kdybych těch deset korun, které jsem za DVD dala, věnovala nějakému sociálně slabšímu na rohu, beze sporu bych udělala lépe; homelessa bych potěšila a sobě bych ušetřila hodinu a půl absolutního utrpení...Jen velmi nerada dávám hodnocení "odpad!", ale tady fakt nemůžu jinak...Ani ten liliput mě nepřesvědčí o *... Na koho se mohu obrátit, aby mi vrátil tu hodnu a půl života?(11.2.2013)

 • SOLOM.
  *

  Snímek Čarodějky je pro mě velikým zklamáním a ztrátou času. Nechápu jak bylo možné, že jsem ho nemohl v našem okolí vůbec sehnat a narazil jsem na něj až v tom nejzapadlejším tabáku našeho města. Zřejmě si ho lidi spletli se stejnojmenným seriálem a až doma zjistili, co že si to koupili. Každopádně na něj asi nikdy nezapomenu.Skoro všechno v tomto filmu bylo špatně. Ohraný scénář, naprosto otřesné speciální efekty a triky: ještě ted si živě vybavím tu borku, jak z jednoho metru pálí z kulometu do toho svázaného upíra a z celého zásobníku ho trefí asi 3-4krát. Navíc ty žluté zálesky, když zabila upíra mi přišli, jako když sleduju nějakou sci-fi hru, kdy kouzlíte a přes celou obrazovku přeletí žlutý blesk.(24.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace