Zavři mi oči

• Česko Zavři mé oči (více)
všechny plakáty

Drama milostného vztahu bratra a sestry. Richard a Natalie jsou sourozenci, kteří vyrůstali odděleně. Po letech se setkávají v Londýně. Natálie je provdána za bohatého podnikatele, je sebevědomá, žije pohodlným životem. Richard je zasažen její krásou a vyrovnaností. Při jedné návštěvě v Richardově bytu se sourozenecký vztah mění v milostný. Druhý den se Natalie snaží všechno smazat a tuto epizodu zapomenout, ale Richard odmítá. Milostný vztah pokračuje, zdá se, že pouze čas vyřeší jejich absurdní situaci. (ČSFD)

Scorpionka

Film mi přišel tak trochu divný. Možná by tomu tak nebylo, kdyby mě hlavní hrdinové přesvědčili o tom, že takové významné tabu neporušují prostě jen tak z nudy. Hodnotila bych to průměrně, ale Alan Rickman si za scénu v kuchyni a závěrečnou scénu, která mi vyrazila dech, jednoznačně zaslouží další hvězdu. ()

Pajela

Průměrný film, který jsem zhlédla jen kvůli mužskému obsazení. Chlapi samozřejmě nezklamali :-D, ale prostě... bylo to takové... jakési... nějak jsem té "lásce" nevěřila a Natalie byla dost otravná. všechno vlastně rozpoutala ona a nakonec se zachová tak, jak se zachová. ačkoli sama nevím, jaký konec by měl film mít... tudíž ty tři hvězdy jsou za Alana, Clivea a Cliveův krásný holý zadek :-D ()

hanazu

Námět je docela yuck. Ono to ale ani tak nevyznělo, protože tomu scénáři něco chybělo. A kdyby si ti herci byli podobní, to by tomu dodalo grády :-) Ale nejlépe to asi posoudí dospělí sourozenci, při představě, že se na sebe najednou vrhnou... ()

dede666

Stojí za to vidět, už jen pro skvělé herecké výkony mužských představitelů. Velmi zajímavé je i prostředí, kde se většina děje odehrává. Mám jedinou výhradu a to ke scéně, kdy dochází k prvnímu (?) sexuálnímu kontaktu, nějak jsem v tu chvíli nechápala motivaci Natálie, všechno se to vlastně odehrálo moc rychle. Britové snad ani neumějí natočit špatný film. ()