poster

Šampioni

 • Dánsko

  Af banen!

Komedie / Sportovní

Dánsko, 2005, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Mariin
  *

  Další dánské svinstvo z tzv. produkce pro děti a mládež. Kladnou postavou tu má být flákač zločineckého vzhledu, který se stal trenérem malých forbalistů.(15.3.2008)

 • štísko
  ***

  Ještě koukatelný průměr typu jednou a dost. Ale tyhle severské filmy, které někdy chodí v sobotu ráno, mám docela rád i přes jejich občas slabší úroveň. Je to přeci jen jiný styl. A změna je život. Takže slabší tři hvězdičky. A možná na to přeci jen ještě někdy kouknu.(8.2.2010)

 • Gabretta
  **

  Ničím výjimečný film z fotbalového prostředí. Myslím, že filmů na toto téma a ve stejném duchu bylo už natočeno dost a dost...(31.1.2010)

 • Pharlap
  ***

  Čirou náhodou dneska (30.1.2010) na ČT1 zkouknutej filmek, kterej bavil i mého 2,5letého syna. A to je co říci!!! A po probdele noci, bavil i mne. A doopravdy, dánsky styl se nezaprel. Bavil mne otec looser, rádoby trenér, bejvalej fotbalista. I to, jak si nakonec získal kluky v mančaftu. Rozhodně mohu doporučit jako oddychový rodinný film, který neurazí.(30.1.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace